Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Punto kétoldali hátsó...

Fiat Punto kétoldali hátsó szélvédőit szeretném sötétíteni fóliával. Ezt is csak szakszervíz rakhatja fel műbizonylattal vagy azt magamnak is fel rakhatom házilag?

Figyelt kérdés

2018. máj. 7. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

ne álmodozz, a műbizonylatok és engedélyköteles átalakítások országa vagyunk


:(

2018. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felteheted te is, de műbizonylat nélkül az első rendőr lekapartatja veled. Műbizonylatot pedig az ad, aki ezzel foglalkozik, és tartom valószínűnek, ő igényesebben megcsinálja, mint te otthon.
2018. máj. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Műbizonylat hiányában nekem most kellett leszednem, mert a műszakin nem engedték át.

Az előző tulaj volt ilyen mókolós, sufnis, ő tette rá.

Apránként szedegettem le, mert nem egyszerű az sem.


Minden esetre az én véleményem az, hogy ezek a félig befóliázott üvegezésű kocsik nagyon idétlenül néznek ki, bármennyire is rajnak tűnik sokaknak és majmolják vele a többit, mivel nem egységesek az üvegek így a megjelenésükben.

Hogy néz az ki, hogy az első üvegek ilyen, a hátsó üvegek meg olyan színben pompáznak.

2018. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"hátsó szélvédőit" Mármint az oldalüvegekre gondolsz? Elvileg tehetsz oda bármit, az első üvegekre meg gyakorlatilag semmit, műbizonylat ide vagy oda.
2018. máj. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !

Lámpát és kisebb üvegeket már fóliáztam, dekor célból, de még szélvédőt nem próbáltam.

4. válaszolónak: Igen csak hátul a két oldalsó szélvédőre gondoltam valami enyhébb sötétítést 60-70%-ost.

Most már megint ott vagyok, hogy akkor lehet vagy nem ? :)

Szerintem kellesz oda is az a műbizonylat.

Ha még lekapartatja az a kisebbik rossz, a forgalmit elvehetik ez miatt ?

2018. máj. 9. 08:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne f0ssál, nem veszik el se a forgalmit, se a rendszámot.
2018. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!