Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan almera 1.5 dci alapjára...

Nissan almera 1.5 dci alapjáraton utastér rezonálás mély hangon. Először kettős tömegű lendkerékre gondoltam aztán jött a jobb idő és ahogy melegedett az időjárás a rezonálás kicsit visszább hagyott (? )

Figyelt kérdés
így a kettős tömegű lendkerék kizárva mert az hidegen, melegen egyaránt rezonálna, rezegne. Motortartó bak és váltótartó bak is kizárva mert azokat is cseréltem még télen! Arra gondoltam még, hogy porlasztócsúcs hiba lehet. Valamelyik kezdi feladni vagy csak koszos. Lehet a porlasztócsúcs hibája? Vagy egyéb ötlet?

#porlasztócsúcs #utastér remegés
2018. máj. 8. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Simán lehet kettőstömegű is mert az hideg motornál a legzajosabb és ugye télen nem 20fokról indul a motor hanem még hidegebbről még nagyobb dúsítással. Viszont első körben gépre dugnám a porlasztók miatt, ha azzal minden rendben akkor megnézném a kettőstömegűt.
2018. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!