Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb 400 000 Ftig milyen autót...

Kb 400 000 Ftig milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Első autó lesz, olyat szeretnék venni amit nem baj ha tönkre cseszek mint első kocsi mert úgyis csak 1,5-2 évig tervezem használni. Olcsó szerelés, alkatrészek, fenntarthatóság, 5 ajtó és aránylag nézzen ki azért normálisan.

2018. máj. 11. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Swift, annyi van belőle mint a szemét, olcsó hozzá minden.
2018. máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Swift, F Astra, stb.


De ennyiért ne típusban gondolkodj, hanem olyan autót keress, ami nem rohad, üzemképes és van papírja.

2018. máj. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

8 szelepes, injektoros, szívósor befecskendezésű, kis (max 1600ccm) hengerűrtartalmú benzinmotoros kocsit vegyél!

Az extrák merüljenek ki a friss műszaki vizsgában és a lehetőleg minél kevesebb rozsdában.

A többi már részletkérdés.

2018. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első autóm 2004-es 1.1-es hyundai getz 0 extrával (ami nincs az nem fog tönkre menni,csak hiányzik) :D Friss jogsisként még a cascot is megkötöttem rá,biztos ami biztos alapon és mert nem egy nagy összeg az se rá :) Az alkatrészek is olcsóak és mivel fél áron szerezzük,így még olcsóbb és még amit nem kellett azt is kicseréltettük bizti ami bizti alapon. Olyan kicsi gumik vannak rajta,hogy egy 100-asból 2 szett prémiumot vettem.Mondjuk van egy nagy batár erős dízelünk ami hát nem bizti megfelelő összehasonlítási alap :D 4 éve van nálam és most lesz cserélve amint megtalálom a megfelelőt.
2018. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csakis régi swift. Én már 5 éve hajtom, most 21 éves, most kezd elöregedni. Sokat megyek vele, nagyon strapabíró, és megbízható. Ha valamit kell is csinálni rajta, nagyon olcsó.
2018. máj. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

600ért megkapod a Mazdámat 2020.04ig műszaki, addig semmit nem kell rákölteni. Ha beleszeretsz és még 2 évet szeretnél kipufogó rendszer csere +60-70ezer és küszöb lakatolás 200-300ezer vagy áttolod még valahol, utána meg bontónak eladod... 2003-as 1.4 benzines 5 ajtós, metálzöld nagyon jól néz ki. Tornyok kilakatolva 2017 nyarán.

Vagy egy év múlva oda adom 200ért is, de addig gondolom vezetnél :-)

2018. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

400.000Ft az autó + az átírás és már + félmilliónál vagy.

hasznaltauto.hu -n nézelődj, ami tetszik annak tipusára keress rá a Net -en.


Szerintem a megbízható autók:

- Mitsubishi Colt

- NISSAN Micra K11

- Skoda Fabia (ez mondjuk nem a legmegbízhatobb)

- Suzuki Swift olcsó ahogyan az első hozzászóló is írta

- Renault Clio (nem rossz)

- HONDA Civic


Hu, még rengeteg van...de a legjobbakat leírtam, Szerintem a Micra a legjobb meg Colt. Olcsók, jól mennek és nem lopják őket.

2018. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!