Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon gáz ha én nem akarok...

Nagyon gáz ha én nem akarok fiatalon elektromos autót venni? Nekem a Citroen Aircross kell. Olcsóbb is és jobban is tetszik! 27f

Figyelt kérdés

Valahogy ez az elektromos autózás nem fog meg, túl drága, kompromisszum és nagyon sok év hogy visszahozza a többlet pénzt, ráadásúl lehet addigra kb 200.00 forintot fog érni... Persze a régebbi baráti köröm tök sznob, igazából már nem is beszélek onnan sokakkal, új barátokat kerestem, de volt egy vitám és nagyon durván lelettem tólva.


tudjátok, környezetvédelmi duma, meg pöffentés az autóból az orruk alá.


2018. máj. 11. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

hááát nem tudom...talán még nem nőttél fel, addig inkább spórolj, mert a villany a holnap autója.

persze nekem is egy euró5-ös benzines japó kocsim van, de lecserélem egy villanyautóra.


amúgy nem gáz, vegyél egy belsőégésűt..attól még lehetsz nagyon modern fiatal..és főleg nem tartozol a sznobok közé.

2018. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem gáz, felnőtt ember vagy azt csinálsz, amit akarsz.


De az elektromos hajtásnak rengeteg előnye van a belsőégésű motorokkal szemben. Az egyetlen hátrány az ár, ami várhatóan csökkenni fog a jövőben.

2018. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Jo az elektromos, csak hulyen nez ki a hosszabbito a kilencedikrol a kocsiig.
2018. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg a régi Swift jön be. Van úgy az ember, hogy nem akar megfelelni másnak, mondjuk akkor gúnyolni fogják, mint engem az osztálytársak "szutyukis" . Szomszéd meg a 120 Skodára esküszik, Neked meg a Citroën tetszik, nem az autók miatt fog lenni szmog, ott van a sok orosz grafit alapú atomerőmű, kinai gyárak szénnel dolgoznak, usa felmondta a párizsi klima egyezményt, nem a elektromos autok fogják megváltani a világot. Meg van a BMW I3? HAndrás, multkor mondta , hogy a rex kivitelbe tölthető benzin ami plusz 100 kmt eredményez, kvázi ezzel a németek, akik pl. a atomenergiát beszüntették és a franciáltól akik a második legnagyobb az atomiparban , tölük veszik a ménküt, nos azok köpték szemen a elektromos autójukat... ha értitek. Bár a helyesírásomon van mit csiszolni. Bocsi.
2018. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Egy pár éves jó elektromos vagy hibrid simán elhozható 3-4 millió körül és a megtérülése meg attól számít, hogy mire használod.


Pl.: Ingyen parkolás, kevesebb szerviz kölcség, mert kevés dolog romolhat el rajta, ingyen töltés vagy otthon este a garázsban még úgy is olcsóbb.


de ... ha nem a fővárosban laksz, nincs garázsod, nagyobb távokat teszel meg stb... akkor nem nekem való, de ez nem jelenti azt, hogy másnak nem térülmeg 1-2 éven belül a többlet költség.


Én egy Ford Rangert vezetek, aminek 11L az átlag fogyasztása. Nekem ez tetszik, ezért ilyenem van. Nekem kifejezetten bejönnek az elektromos autók, de a helyzetemben nem az a legjobb választás.

2018. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem is tudtam, hogy a Citroennek már ilyenje is van (Aircross). A lényeg: ha neked így jó, akkor tedd.
2018. máj. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jaj hagyjál azzal a H Andrással mindenki erre a szerencsétlenre polirozza, oszt tövignyal az elektromos szutykoknak. Amúgy az az i3 olyan ronda, mint Darth Vader maszkja, vagy egy régi smartra hajaz még :D
2018. máj. 11. 20:52
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

De, "nagyon" gáz! :D

Ez most valami provokáció akar lenni? :) Én sem vagyok egy öreg papa és az én felhasználási szokásomnak egyszerűen még nem felel meg az elektromos hajtás. Így értelmetlen lenne elektromos autót vennem, mert nem tudnám használni. Eszembe nem jutott, hogy ez gáz lenne. :)

2018. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
A kérdésről eszembe jutott: https://www.youtube.com/watch?v=y6_LsALKdI8
2018. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ki foglalkozik azzal, hogy miylen autót veszel Ha egy amcsi benzintemetőt használsz akkor sem fog vele senki foglalkozni.
2018. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!