Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megnyomattam egy kicsit az...

Megnyomattam egy kicsit az első rendszámtáblát (középen benyomódott). Hogyan lehet kiszedni a keretből, hogy kiegyengessem? (Hogyan lehet szétszedni a keretet? )

Figyelt kérdés
"Nekiért" a garázsban a szekrénynek, amikor bejártam...
2018. máj. 12. 21:41
 1/2 hellsing71 ***** válasza:
Elvileg a rendszámkeret eleje lepattintható, vagy a tetejét megnyitva ledönthető a hátsó részről. Gyakorlatilag elég, ha az egyik oldalt megnyitod, így már kicsúsztatható a rendszám.
2018. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!!! - közben már megtaláltam, hol lehet szétpattintgatni a keretet. És megállapítottam azt is, hogy fordítva szerelték fel a keretet, mert alul van az a léc (a rendszámtartó hosszú -alsó- oldala), amit, ha leveszünk (de, pláne, ha magától lejönne) - akkor ki tud esni a rendszámtábla). Ha ez a levehető oldala felül lenne (vagyis a mostanihoz képest fejtetőre állítanám), akkor nem tudna kiesni a keretből a rendszámtábla semmilyen esetben (kivéve, ha.....)

Egyébként szépen ki tudtam egyengetni a rendszámot (nem vette észre a "családtag" (övé az autó). Elmondanám neki, de minden sz.rság miatt hisztizik....

2018. máj. 16. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!