Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda motorkerékpárt Pest...

Honda motorkerékpárt Pest megyében hova lehet vinni szervízbe? Van hivatalos márkaszervíz?

Figyelt kérdés
Vácon élek így a környéken lenne a legjobb, Budapestre is felviszem, ha úgy van.
2018. máj. 14. 18:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, törött a motor és azt szeretném rendbehozni
2018. máj. 14. 18:26
 2/9 anonim ***** válasza:
a gugliba írd be: "honda motorkerékpár márkaszervíz" és kiadja a találatokat térképen is.
2018. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen honda? Gatyad ramegy hivatalos szervizben, alkatresz árak a munkadíjról ne is beszélve ... előbb kérj árajánlatot. Mennyire van törve? Hajlott a villa is ? A váz, motor, felnik károsodtak?
2018. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felhajlott a kormány, behorpadt és horzsolódott a tank, és lekopott a gumi a lábtartóról.
2018. máj. 15. 17:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és Honda CG 125ről van szó. 2006-os modell
2018. máj. 15. 17:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Kormányt veszel a lábtartó gumival otthon kicseréled nem nagy was ist das, tankot meg lehet, hogy talalsz aprohirdetesekben, kb a javittatás meg egy használt ugyan annyiba kerül
2018. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, szívem szerint én is ezt tenném, de a biztosítás miatt kell árajánlatot kérnem szerelőtől, majd számlát kérni tőle.
2018. máj. 20. 23:36
 8/9 A kérdező kommentje:
Közúti baleset történt, és nekem fizet a biztosító. Ha erdőben töröm össze vagy kicsúszok egy kanyarban természetesen én hoznám rendbe a motort.
2018. máj. 20. 23:37
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor termeszetesen szerviz, azt nem tudtam, irjal a hondanak, hogy hová vihetned tuti segitenek
2018. máj. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!