Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha autó kereskedőtől veszek...

Ha autó kereskedőtől veszek használt autót akkor ő pénzér írasa át meg stb? Meg autó kereskedőtől vagy kézalól érdemes autót venni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Az átíratás és a tulajdonosváltással járó egyéb nyűgök nem csak kereskedőtől történő vásárlás esetén kerülnek pénzbe. Azokért akkor is fizetned kell, ha magánszemélytől veszed az autót. Egyébként pedig szinte mindegy, honnan veszed az autót, ha értesz hozzá vagy van olyan ismerősöd, aki kellően ért az adott típushoz és a tákolt, agyonütött példányokat ki tudja szűrni.
2010. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy autó kereskedőtől vagy magánszemélytől érdemes autót venni?
2010. jún. 14. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Magányszemélytől mindenképp. Tud nyilatkozni az autó előéletéről(szervizelés, stb...), kicsit komolyabban lehet alkudni, látod az előző tulajt, a környezetét, amiből azért sokat le lehet vonni
2010. jún. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább magánszemélytől, mert az autókereskedők általában minden mozdíthatót kiszednek a kocsiból. Én kost egy nagyon jó vételt csináltam, de magánszemélytől.
2010. jún. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsotokat köszi
2010. jún. 14. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:

A kereskedő haszonkulccsal dolgozik ugyebár.


Esetleg az új autókat is forgalmazók nem tesznek árrést a leadott kocsikra.

2010. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!