Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok első...

Milyen autót ajánlanátok első autónak? (1-1,5 millió ft között) Én audi A3-ra vagy A4-re gondoltam.

Figyelt kérdés

2018. máj. 15. 19:48
 1/7 A kérdező kommentje:

2000 köbcenti alatt, 5 ajtós

kombi, sedan vagy ferdehátú, de szóba jöhet a coupe is.

2018. máj. 15. 19:57
 2/7 anonim válasza:
Audiból csak roncsot kapsz annnyiért, az igazi 2,3x ennyi.
2018. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát a kismaszkos A4-ből 1.5-ért lehet jobbakat kifogni, de szerintem is fölösleges. A3 az majdnem megegyezik a Golf 5-tel, sz*rabb felszereltségű kis benzineseket talán lehet kapni jobbat ennyiért. De én első autónak nem prémium kategóriából nézelődnék.
2018. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha találok egy jó állapotú Audit ennyiért akkor mért ne vehetném meg?
2018. máj. 16. 11:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem leszek népszerű a válaszommal, de ha az Audi tetszik én Skodát, vagy Seatot ajánlanék első autónak, mert még az Audinál pl. 1,5 M-ért 14-15 évesek között válogathatsz, addig a másik két márkánál 6-10 évesek között ugyanebben az árkategóriában, ami azért elég nagy különbség tekintve, hogy ugyanazokból a VW alkatrészekből épülnek fel.
2018. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig én egyetértek veled előző, annyiba kötnék bele, hogy azért nem teljesen ugyanazokból az alkatrészekből állnak. Motor-váltó, futómű egyes alkatrészei azonosak nyilván, de a kasztni, beltér elemek, felszereltség, sokkal puritánabb, kopogós, zörgős, kényelmetlenebb mint egy Audi. Nem leszólni akarom, mert első autónak én is inkább az olcsóbb konszern márkákat ajánlanám, de érződik rajtuk, hogy az Audi/VW "árnyékában" kell maradniuk. De például másfélért első autónak egy fiatal Ibiza tökéletes választás lenne:


[link]


Szerintem jól is néz ki. Ez a 86 lovas 1.4 régóta az egyik legjobban sikerült 1.4-ese a konszernek, ha valós, még ettől a 220+ ezer kilométertől sem félnék.


Inkább ilyesmiben gondolkodnék, mint öreg prémiumban.

2018. máj. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ford Focus 1 (rohadásra figyelni), Fiesta 2002, Toyota Yaris, Hyundai, Kia Rio, Chevrolet Aveo, Lacetti, Skoda Fabia, Octavia 1,2. generációs 1.9 PD TDI, Seat Ibiza, Leon.
2018. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!