Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor fék légtelenítés Miért...

Motor fék légtelenítés Miért nem keményedik meg?

Figyelt kérdés

Adott egy Aprilia Af-1 125, aminek a hátsó fékét nem tudom megjavítani.

A légtelenítés megtörténése után (már egyetlen buborék sem jön)nem keményedik meg. A légtelenítést megfelelően végeztem, úgy ahogy kell. A tömítéseket, munkahengert és az olajcsövet cseréltem, de még mindig sikertelen a szerelés. Valami okos ötletet szívesen meghallgatok!?



2018. máj. 16. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha előtte működött a féked, és most nem keményedik, akkor addig kell csinálni a műveletet míg szükséges, ha tudom hogy esedékes lesz egy fék karbantartás, teljes tisztítással, újra összerakva, akkor egy segítőm légtelenítésnél mindig pumpálja nekem a féket lassan egyenletesen többször, utána meglazítom a légtelenítő csavart és figyelem a csőben a buborékokat, behúzott féknél, megint meghúzom a csavart és újból pumpálás, és ezt így ismételgetem párszor, amíg a kívánt hatást el nem érem.


Lehet nem mondtam ezzel sokat, de ha működőképes szerelés előtt a hátsó rendszered, akkor kétlem hogy más hiba lenne.

2018. máj. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vagy valamit rosszul raktál össze.
2018. máj. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!