Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 B8-ból melyik a...

Audi A4 B8-ból melyik a legmegbízhatóbb motor?

Figyelt kérdés

Számomra ez az az álomautó, amit megengedhetek magamnak a jelenlegi pénzügyi helyzetem mellett, nem terhelne meg a fenntartása, de mégis élvezettel ülnék bele.


Ahogy kutakodtam az interneten, arra jutottam, hogy az 1.8 és 2.0 TFSI motorok nem sikerültek a legjobbra, így azokat hanyagolnám. Ezáltal, akarva-akaratlanul is egy dízelt kell, hogy bevállaljak.


Havi 1500 km-t megyek, van olyan nap amikor 100 km-t is. Ez alapesetben az a felhasználás, aminél sokkal inkább a benzines felé dől a mérleg, és ha nem volnának olyan hírhedtek a TFSI motorok, akkor benzinest is választanék.


Tehát a kérdésem az volna, hogy a dízel motrok közül melyik tűnik a legmegbízhatóbbnak?

Nagyjából 300 ezer ft szervizköltséggel számolva évente érhet meglepetés? (évente 15, max 20e km-t tennék meg vele)


2018. máj. 17. 22:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!