Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kérdeznem, egy 126w benzines...

Koccka kérdése:

Kérdeznem, egy 126w benzines Mercédesz hideg motorral negyed kulcsra indul, melegen mar kell tartani a kulcsot 4-5 másodpercet! Mi lehet a hibája? 1000szerelonel voltam es nem tudjak mit kezdjenek vele? .

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Jók az ilyen kérdések. 1000 szerelő látta,próbálta,méregette,kereste a hibát,egy sem találta, de itt majd látatlanban valaki megmondja a tutit, vagy jobb esetben meg is gyógyítja online.
2018. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az eszedbe sem jut,hogy volt már valakinek hasonló,és leírja a megoldást,agyas??
2018. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De, biztos lesz még néhány hozzád hasonló barom, aki innen megmondja, mi baja, miközben 1000 szerelő nem tudta.

Amúgy meg keresni kell olyan szerelőt, aki ért ezekhez a régi k-jetronicos motorokhoz. Gondolom,az lehet benne,de még a típusát se sikerült rendesen megadni.

2018. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fszfej nekem is hasonló gondom volt,gyertyákat kellett cserélni mégpedig 16-ot,mivel 8 hengeres Ml.

Mi az anyádért zavar,ha ötletelgetnek egy idevágó fórumon mesélgessélmár kocka gci

2018. máj. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező látom ez a nicked ez nem neked szólt hanem az agyasnak😅
2018. máj. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, barom, ötletelgess, azt a hülye is tud. :)

Rendkívül ügyes vagy, ha ki tudtál cserélni egy garnitúra gyertyát.

2018. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a putrisoron kell szerelőt keresni.
2018. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!