Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2002-es évjáratban inkább...

2002-es évjáratban inkább Renault Meganet vegyek, vagy Peugeot 307-et?

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
307-et.
2018. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azok jobbak?
2018. máj. 18. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2002-es megane tulaj vagyok, nekem bejött. 8 év alatt 2 gyújtó trafó, egy csomagtérzár, egy olajcsere, 4 vizsga. + egy klímafeltöltés. Ennyi bajom volt. Sehol egy szem rozsda.
2018. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

8 év alatt 1 olajcsere?


Állapot függő alapvetően, de ha költeni kell az autóra, a 307-es szervizköltsége magasabb (ugyanazokat a hibákat tekintve)

2018. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kicsit eltrehánykodtam, igaz keveset megyek.
2018. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Francia fan vagyok ,de az öregedő franciákat hanyagolnám.Ha muszáj lenne választanom a 2 közül akkor 307.
2018. máj. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2004-es Megane-om van , 1.5 dci. Soha többet Renault, meg francia se.


Nincs egy éve, hogy megvan. Hibái: generátorcsere, önindítócsere, első ablakemelő szerkezet, csomagtérzár, főtengely jeladó. Emellett most azzal küzdök, hogy injection fault hibaüzit dob menet közben, kb 5 másodpercig, utána eltűnik. Egy perc múlva megint jön a hibaüzi kb 5 másodpercig, majd eltűnik. Melegen nem indul, csak sokadjára.

Jövőhéten megy szerelőhöz, hajtókarcsapágy csere, meg ez az injection fault miatt. A napokban du 16 órakor használtam, rendben volt minden. Aznap este 9-kor használtam volna, erre kiírta, hogy top up oil level. Mondom elkezdte enni az olajat vagy mi van.. Másnap reggel használtam, kocsi indít, kiírja h oil level ok, fullon volt. Sík talajon álltam mindkét esetben.


Rendberakatom, aztán megy a háztól. Veszek egy Toyotát vagy Hondát.


Hogy jót is írjak róla. Kényelmes, el lehet férni benne elől, hátul, csomagtere nagy (520 liter). Fogyasztása max 5l/100 km, fölé még nem sikerült vinnem. Városban és autópályán használom.

2018. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!