Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Generátor csapágya zúg a...

Generátor csapágya zúg a kocsiban, azt cseréljem ki vagy inkább egy másikra cseréljem?

Figyelt kérdés

Golf 4, 1,9TDI 81kW.

70Ah van most Bosch márkájú, 10000-ért már vehetek Bosch 70Ah vagy Valeo 140Ah-sat.

Csapágyon kívül zúghat más is benne? Mi volna érdemesebb, javítani vagy csere?

(Bosch-t szeretem is, 19 évig kitartott)


2018. máj. 19. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Így is-úgy is ki kell szerelned. Ha nem gond a csapágycsere, akkor cseréld, de a lehető legjobbra..Generátor csapágynál nem szabad spórolni. Ha megteheted, akkor beszerelés előtt még egy kis rézpasztát is kenj a csapágyba. Újabb 19 évre javítva.
2018. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy lehet 70 Ah (amperórás) egy generátor?

Az 70 A (amperes) lesz.


Ha egy 10-esért kapsz egy komplett új generátort, akkor én nem szenvednék a régivel.

Az én kocsimba 35 ezer volt az új, ezért én felújítattam.

2018. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Használt ennyiért. De működő.

Lehet hogy 70A vagy 70Ah óránként hogy annyit tölt, nem tudom, kezem annyira nem tudtam kiforgatni hogy jól lefényképezzem, alig van hely a nagy motor mellett.

2018. máj. 19. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!