Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik egy napos megyei...

Létezik egy napos megyei autópálya díj? Ha igen, mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Én csak 10 napost, havit és éveset találtam országosat. Megyeiből csak országosat. De létezik, hogy nincs napi? Lehet, hogy csak én voltam figyelmetlen.

2018. máj. 19. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Ne keresd.
2018. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.

Megyeiből csak éves van.

10 napos a legkisebb időtáv, ha jól tudom, amire tudsz fizetni. És ez az egész országban érvényes 10 napig.

2018. máj. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.


4 fajta matrica van:

- 10 napos országos

- 30 napos országos

- éves országos

- éves megyei

2018. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogyan sikerült így összehoznod? „Megyeiből csak országosat”. Talán évest, nem? Egy napra 14 forint esik, ha felfelé kerekítek. A könyvelése ennek van százszorosa. Ügye nem gondolod komolyan, hogy napi szinten akarsz útdíjat fizetni?

A megyei matrica céljával sem egyeztethető össze nagyon évesnél kisebb intervallum.

Ugyanis ez nem az alkalmi pályahasználóknak lett kitalálva, hanem azoknak, akik napi gyakorisággal közlekednek egy, vagy néhány megyén belül. Nekik nem éri meg országos évest venni. 5000 forint ellenében viszont használhatják az autóutakat, autópályákat, s nem kell kisebb utakon, nagyobb forgalomban kínlódniuk a dugókkal, sebességkorlátozásokkal stb.

2018. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs napi matrica. Semmiből.

És megyei országos sem létezik. Vagy megyei, vagy országos.

2018. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Mi értelme az autópályának ha ott is állandóan dugó meg baleset van?

Egyébként 1 napra kibírod ha simán főúton mész.

2018. máj. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, félreírtam a megyei országosat. Mindenki szokott hibázni. ;)

Nem megyek napi szinten, sőt heti, havi szinten sem autópályán, így nincs szükségem rá, hogy éveset vegyek. Szerintem nem lenne hülyeség a napi sem.

Köszönöm annak, aki normális választ adott.

2018. máj. 22. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!