Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia rs 125 hatso teleszkop...

Aprilia rs 125 hatso teleszkop nyikorgas, hidegen nem bir bestartolni, hatzo fogaskerek enyhen mozog, reszlet lent?

Figyelt kérdés

Vettem egy aprilia rs 125 os sportgepet, nagyon szepen kinezet, motorikusan szerintem rendben van mert mingyart elso nap tesztvezetesre csinaltam 100kmet. Minden okes volt vele hazamentem, meg picit atneztem.

Na de nem vettem eszre hogy amikor ultem rajta nyikorgott viszont most nyikorog a teleszkop ha raulok felalok. A kerdesem az hogy nagy hiba, vagy ha bezsirozom (vagy olajazom) akkor jo lesz?

A masik, reggel picit huvosebb volt es gyujtottam be, nem akart begyulni. Kicsit szorakozgatni kellett vele... utana nagy fust es egy kicsit fulladozott gaz adasnal de olyan egy perc jatszas utan elindult. En karbira gyanakodok, de szeretnem tudni hogy csak beallitas vagy pucolas, esetleg cseres e? Melegen minden normalis huz brutalisan meg minden...

A 3.problema, hogy a hatso kereken ami van fogaskerek es azon a lanc, az egy kicsit ha megmozgatom, mozog, ez normalis vagy mi lehet vele?

Ja es meg egy kerdesem lenne, az indexjelzo nem megy, allitolag a ledes indexek kevesebbet fogyasztanak mint a gyarik es ezert nem jelez, mit lehetne vele csinalni?


Elso motorom ezelott egy babettam volt. Nekiulnek szerelgetni dehat ez egy komolyabb gep :D

Koszi a segitseget!



2018. máj. 19. 13:51
 1/1 .,,.,,.,, ***** válasza:

Bestartolás ès begyúlás alatt a motor beindítását èrted?

Ha automata szivató van rajta akkor valószínüleg azzal lehet gond. Ha kèzi csak rá kell húzni a kart.


Ha hidegen indítod, miután beindult hagyni kell egy kicsit alapjáraton ketyegni hogy bemelegedjen.

2018. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!