Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma kifüstölt az autom a...

Ma kifüstölt az autom a pirosnál. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
. A mai nap folyaman olyan 100 kilometernyi tartós autópályazás utan megalltam egy pirosnal. Elég sokat kellet varni mire zöldre váltott. Egy kövérebb gazzal indultam el és hatalmas nagy kékes füstöt nyomott ki az auto. Kb két hete volt lambdaszonda csere. A rossz szondaval kb egy hónapig mászkaltam de hosszabb utakra nem. Nos ma miutan kinyomta a füstöt rendesen húzott váltott minden. Kicsivel később ujra megkellett alnom igaz csak kis időre. Megint kövérebb gazzal indultam és most csak minimalis füst jött ki. Valakinek valami ötlet? 2004 Golf V 1.6 benzin automata.210E km.

2018. máj. 20. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszi az olajat a drágaság. Van ilyen 210e. kilométernél.
2018. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szelepszár szimering, vagy szelepvezető hiba lehet.
2018. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen azt vagom hogy ennyi km-nál mar eszegeti csak ez a füstölés új..
2018. máj. 21. 06:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Eddig csak öreg és megkeményedett volt valamelyik szimmering, most talán le is tört egy darab a gumiból.

(vagy bármi más)

Fölösleges találgatni, bontás után bölcsebb leszel.....

2018. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze igazad van! Megnézzük, csak kivancsi voltam! Köszi szepen a választ!!
2018. máj. 21. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy 4 es Golfom pár éve. 198 ezer mérföld volt benne, amikor levettem a hengerfejet. Abszolút nem volt kopott sem a dugattyú, sem a gyűrű. Új szelepszimeringeket is kapott, és semmit nem füstölt. Az injektorok jók? Lehet az a baj, hogy az nem jól zár. Ki kell őket méregetni.
2018. júl. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!