Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kawasaki Ninja 650 (2017)...

Sivatagi1996 kérdése:

Kawasaki Ninja 650 (2017) vélemény?

Figyelt kérdés

Most lesz meg az A2 és egy 35kw-ra fojtott példány lenne a befutó. Kérdésem a következő: Mennyire megbízható hosszútávon? Alkatrészellátottság és szervízháttér? Főleg egy fős maximum hátizsák+sporttáska szintű csomagokkal megrakva lenne használva, néha-néha két fővel.

Elég-e az a 48 LE egy sor2-től? 35kw-ra fojtva 51kw-ról, majd nagy A-nál ki lesz véve. Elvileg kényelmes és kevéssé rezonál a sor2, nem kell a nagy teljesítmény egy kényelmes nyomaték nekem elég.

Vélemények,tapasztalatok?



2018. máj. 20. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem senkinek sincs itt új 2millió körüli "középkategóriás" motorja.

Nézz róla teszteket : https://www.youtube.com/watch?v=3GuSBTzkKyY

és ezek után dönts, alkatrész és szerviz háttér miatt nem egy vadonatúj motornál kell aggódni.

2018. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezzel a konkrét modellel nincs tapasztalatom, de röviden szólva, vegyed bátran, jól fog szolgálni. Hosszabban: Hosszú távon a japán motorok 99%-a megbízható, ha a könyvében előírt karbantartásokat megkapja. A Kawasakinak van magyarországi képviselete, tehát alkatrésszel nincs gond, szervizelni pedig bárhol tudják, mert nem egy különlegesség. Az elég teljesítmény és a kényelmes nyomaték relatív dolgok, kinek mi az elég és a kellemes. Az biztos, hogy 35kW/51kW és 650köbcentivel el lehet menni bátran túrázni, és nem gond a kresz sebességhatárain belül dinamikusan közlekedni. Én mondjuk olyan motort vennék, ami ennél erősebb a fojtás kivétel után, mert nem igazán lesz nagy változás, mondjuk olyan 85-90lóerő körülit. Pl. 650-es bandit 85ló és sor4 nekem jobban bejön, de ez csak magánvélemény. Jah...azzal talán minden motoros egyetért, hogy minél több a nyomaték, annál kellemesebb :)
2018. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!