Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada 2105be sportkormány?

Lada 2105be sportkormány?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy magas vagyok és elég hosszúak a lábaim a gyári 2105ös kormány olyan széles hogy alig fér el a lábam a kormány és a váltórúd között, ez főleg sebességváltásnál elég kényelmetlen.

Néztem a régi koppány sportkormányt, az lenne a kérdésem, hogy annak mennyivel kisebb az átmérője, illetve hogy az rámegy e simán akormányoszlopra, vagy ahoz is kell-e agy?

Esetleg valami más könnyen felszerelhető, visszafogottab kis átmérőjű kormányt tud valaki? Én még a kispolski kormányról hallottam, hogy az még jó lehet.

Előre is köszi a válaszokat!



2018. máj. 22. 11:26
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
Kispók vagy zastava kormany gond nelkul felmegy rá,viszont azok nem olyan öblösek ezert nagyon közel fog kerülni a kormany az index karjahoz.....en azert is tettem vissza annak idejen a gyarit az 1200-esembe,mert egyfolytaban belekaptam a kapcsoloba!
2018. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, igen értem hogy mire gondolsz, de nekem a gyári mellett nem fér el a lábam, azért szeretnék valami kisebbet. A kispók kormány amúgy sokkal kisebb mint a gyári Lada?
2018. máj. 22. 12:43
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
Őszinten erre mar nem emlekszem hogy mekkora az tuti hogy kisebb az atmeroje!Meg a fogasa sokkal jobb mert nem az a kis perec vekony karimas szar hanem azert azt rendesen meg lehet fogni!egyebkent regebbi fiatok(pl ritmo)kormanya is jo bele,de az mar nagyon ritka madar es draga is
2018. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe vennék egy mélyagyas, dudagombos sportkormányt, aggyal. Ugye a kormány mélysége kb. 7-9cm + az agy is 5cm minimum. Így hátrébb bírod tolni az ülést, és nem lesz a nyakadba a lábad, hanem kicsit nyújtottabb állapotba van, kényelmesebb sokkal és mindened el is fér.
2018. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!