Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinetetek simsonon és/vagy...

Szerinetetek simsonon és/vagy jawa mustangon kénylemes ketten utazni (ha van hátsó lábtartó)?

Figyelt kérdés
Barátnőt szeretnék fuvarozni 50 es géppel

2018. máj. 23. 15:18
 1/8 D. Brasco ***** válasza:

Azt azert vágod hogy ez illegalis?!?

Amugy kölyök koromban volt musztafám,tekintve hogy jo nagy üles van rajta siman lehet vele ketszemelyezni ha van rajta hatso labtarto!Mondjuk a mutatvanyt csak a 4 lovassal ajanlanam a 2 lovas nagyon gyenge ehhez

2018. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vágom hogy illegális de leszarom de szerinted melyiket vegyek simson vagy jawa mustang ?
2018. máj. 23. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:

csak szimót vegyél, a mustang az nem barátnőzős bringa..azzal csak bajod lesz.


a szimó, ha jól van beállítva, akkor két személlyel is vidáman hasít..

2018. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Mustangomnak kétszer örültem, amikor megvettem, meg amikor eladtam.
2018. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2018. máj. 23. 18:03
 6/8 D. Brasco ***** válasza:
A mustangot mindenhol köpködik,pedig semmi extra baja nincsen!Feltéve hogy egyszer normalisan beallitod!Meg a minimum törődést megkapja!
2018. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet leszarod de egyszer megallit a rendőr többet nem ülsz vissza, nem tudom melyik lány akar amúgy simsonon utazni
2018. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt illegális, ahogy írták is, másrészt 30+ éves gépekről beszélsz. A legtöbb Mustangnak elfáradt már a teleszkópja (konstrukciós hiba), emlékeim szerint a Simsonon sem állítható a rugózás keménysége (talán az Enduro változat kivétel). A Mustangnak kényelmesebb ülése van, mint a legtöbb N-es vagy B-s Szimónak, de a legjobb az Enduro-nak vagy Electronic-oknak van (azokat bordázott, magasabb üléssel szerelték). Mustangot 100-ért olyat kapsz, hogy beszélni tud, a Simsonoknak viszont nagyon felment az ára. Mondjuk le is lakták az állományt rendesen... A legtöbb levitézlett, milliószor átfestett, több darabból összerakott, legalja minőségű utángyártott alkatrészekből kicsinosított moci. Alig akad gyári példány, az meg 180 000-től kezdődik legalább(és pár nap alatt el is viszik). Ezért a pénzért meg már jókiállású, tizenéves japán, olasz robogót kapsz. Ami valószínűleg problémamentesebben fog szolgálni.
2018. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!