Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor vagy autó?

Motor vagy autó?

Figyelt kérdés

16 vagyok.Szeretnek egy jónagy choppert szép hosszú villával.

Nincs jogsim.

Anyumék szerint télen nem tudom használni meg szétfagynak az izületeim.

Én igazából arra szeretném használni hogy sulibajárjak meg dolgozni meg balatonra de leginkább csak a suliba mennék vele faluról-városba.

Tudom hogy emiatt nem vesznek choppert de valami gagyi robogóval nem szívesen mutatkozom csajozni is jobban lehet egy jó harleyval.

Jóminőségű autót nem kapok 1-2 millióért de choppert már igen.

És sokkl menőbb lenne bőrszerkóban lenni mint amiben most vagyok 😁.

Valójában nem tudom mit szeretnék....

Mert Amerikában szeretnék élni és ha elverem motorra akkor nem jut máshova.


Azt sem tudom hogy mennyibe kerül fenntartani egy choppert de azt sem hogy egy autót.

Valószínüleg megmaradok a bkv-zásnál (ami már bkk) meg a volánnál de a tököm tele van velük mert késnek meg nem lehet leülni meleg van,büdös,hideg,pára.Szval nem komfortos ezzel járni.

Legfontosabb a költséghatékony utazás uttána a "menőség".

Mit ajánlotok?



2018. máj. 23. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

16 éves koromban ugyanilyen kis álomvilágban élő gyerkőc voltam,aki 1-2 milláért nem kap jó autót.

Cuki vagy.

2018. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg az kellene neked, szép hosszú villa. Azzal majd megeszed a túrós tésztát, és attól erős és okos nagyfiú lesz belőled. :)

Különben majd szólj, ha találsz valahol egy jó minőségű Harley-t 1-2 milláért. (pláne az egyedi építésűek között)

2018. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem csak a harley jó...

Amugy ma most van 1 millám

Dolgozok meg 3 evet olyan harlyt veszek h nyugdijjas koromig jo lesz..

2018. máj. 23. 18:41
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja meg ha anyámék is beladbak akkor mégkonxebb lesz.
2018. máj. 23. 18:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet veszel olyan harleyt de harleyhoz nagymotor jogositvany kell... inkább gyujts amerikara majd ott vesz harleyt ugy is ott az igazi
2018. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Folyamat:

Repülőjegy amcsiba,

Tök jó munkahely dollárhegy fizuval,

kecó,

és amikor ez 5 éve működik,akkor el lehet kezdeni a sirályságot!!!

Hajrá!

2018. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, elég volt. Ideje lenne felnőni. :)
2018. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kezdetnek vegyél egy 125-ös "choppert" - Yamaha Dragstar (vagy virago, ha olcsóbb kell).


A fenntartása - főleg a kisebbeknek - szinte semmi. Azonban nem árt belegondolni, hogy esőben, hidegben motorozni kur vára nem élmény. Márpedig olyan, hogy reggeltől estig TUTI szép idő lesz, mondjuk 2-3 hónapig van Magyarországon.

2018. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A virago es a dragstar nagyon tetszik,koszonon az ajánlást.

Havi szinten mennyi kerul fenntartani?

Nekem nem olyan nagy baj ha esik mert nem leszek vizes ha jóp beöltözöm.

Viszont az izületeimer féltem.Nivs valami megoldás pl rateszwk 2 szélduawkit a labamra vagy ilyesmi?

Esetleg valami szélfogót felszerelni a térdem elé meg szélvédőt a kormalnyra?

2018. máj. 24. 13:43
 10/11 veterán vas ***** válasza:

Így-így!

Oldalbukócsövek, azokon menetszél elleni térdvédő borítás, teljes felsőtestet takaró kormány-szélvédő, markolatfűtés, esetleg oldallégzsákok, bukógombák, ülésfűtés, sisakhangosítás(állandó rádiókapcsolat a legközelebbi kórházzal, stb.

Na végre, egy profin gondolkodó motoros, aki már 16 évesen, bölcs előrelátással óvja az egészségéért.


/ Te Jóisten hová korcsosult a világ...../ :(

2018. máj. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!