Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha kerékéket teszek a autóm...

Ha kerékéket teszek a autóm kerekéhez akkor is kapok kerékbilincset?

Figyelt kérdés

Tehát elveheti a kerékéket a kerékbilincselő ?


Nincs tervbe, hogy tilosba állok, egy csak egy elméleti síkon történő gondolat.


Ügye akkor nem fér oda a kerékbilincs?


2018. máj. 25. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Van olyan kerékbilincs, ami odafér (mert csak egyik oldalt ér a földhöz). De amúgy meg kiveszi az egyik éket és úgy rakja fel. Esetleg elszállíttatja az autót a helyszínről.
2018. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Láttam Pesten egy önbilincselő fickót. A szerkezet más, de a lényege annak is az, hogy a kocsival ne lehessen elhajtani. Egyszer láttam, arra a kocsira is éppen szerelték fel a bilincset.


Mondjuk én nem igazán értem, hogy ha valaki szabálytalankodik, akkor miért akadályozzák abban, hogy a szabályszegését önként megszüntesse, de ez más dolog.

2018. máj. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, kapsz. De ha esetleg nem tudják felrakni, akkor elszállítják a kocsidat és akkor még a szállításért is fizetned kell.


Nem egyszerűbb szabályosan parkolni?

2018. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!