Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pályaautózásra melyik magyaror...

Inspector callahan kérdése:

Pályaautózásra melyik magyarországi versenypálya ajánlott?

Figyelt kérdés
A hothach-em (Fiesta ST) szeretném kipróbálni versenypályán, de nem vagyok tájékozott a témában. Melyik pálya ami biztonságos, élvezetes vonalvezetésű, jó élményt nyújtana ott kipróbálni a vasat? Árban mire kell számolni? Az további előny, ha Szegedtől nincs messze.
2018. máj. 25. 23:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sper difis? Ha igen, akkor valami kis pályán szerintem egész jót lehetne vele menni. Régen például a Kakucs Ringen szerveztek ilyen pályanapokat. Az egy kimondottan kis, szűk pálya. Nem tudom hogy mostanában milyen állapotban van.

Ha nem speres, akkor szűk kanyarokban igazán jó, élvezetes sosem lesz. Nagyobb, tempósabb kanyarokban kevésbé tűnik fel a hiánya. Hungaroringra még biztos ki lehet menni.

2018. máj. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!