Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4-500. 000 ft-ert milyen...

4-500. 000 ft-ert milyen autot vegyek? Tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, nyilván nem értek hozzá. Kisautó legyen mindenképp,mint pl egy giat punto v egy polo.

2018. máj. 26. 07:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Jó szívvel nem tudnék ajánlani ezen az áron semmit.

Csak lepusztult, rozsdás, ezer sebből vérző pénztemetőt kapsz ennyiért.

Nem rég kerestem tesómnak autót ennyiért, de siralmas a választék.

2018. máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb faék szívó benzinest kell keresni.
2018. máj. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bármilyen autóhirdető oldalra felmész és nézelődsz. Viszont ha abszolút nem értesz hozzá, akkor nem árt, ha egy hozzáértő családtagodat vagy barátodat megkérsz, hogy segítsen a választásban.

Amúgy ennyiért nagy szerencse kell, hogy olyan autót kapj, amire nem nagyon kell költeni. Sajnos a használt autók, amikkel elvan az ember, azok ettől az ártól kezdődnek. Tehát ha ennyiért veszel autót, akkor készülj fel, hogy folyamatosan kell majd rá költened. Ennyi pénzért olyan 15 éves, illetve ettől öregebbet kapsz, amivel úgy nagyjából el is vagy, de költeni kell már rájuk.

2018. máj. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Skoda fabiat tudom ajánlani, olyan 2005-ös évjárattól ki lehet fogni 400-500 ezer között (én is most szeretnék venni). A kereskedőkkel vigyázni kell, leginkább az első tulajdonos autók a 'jók'. Oldalak közt jófogás,facebook,használtautó.hu-n érdemes nézni. Vigyél magaddal hozzáértő személyt is!!!
2018. máj. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért viszonylag jó állapotú, jól felszerelt, klímás Suzukit tudsz venni. Megbízható, olcsón fenntartható autó, én azt ajánlanám.
2018. máj. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bp1985 ***** válasza:
#1 Akkor rossz helyen kerestél... Amit te írsz, az vérzik ezer sebből...
2018. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztos rossz helyen... Az összes békéscsabai, kecskeméti, bajai autókereskedést jártam végig, plusz pár pestit, és hetekig bújtam a hasznaltauto.hu-t.

Én azt mondom, hogy mind zsákbamacska, kockázatos vétel. Ilyen árfekvésű autót nem keresni kell, hanem várni egy jó alkalmi vételre. Lehet, hogy fél-egy év múlva talál egy idős embernél jó autót, aki első tulaj, évente kétszer ült bele, kevés km van benne, garázsban tartotta. Ritkaság.

Vagy az én elvárásaim nagyok. Volt pár használt autóm már, és volt, hogy nagyon megszívtam vele. Most első tulaja vagyok egy 11 éves autónak, és tudom, hogy még 10-15 évig autó lesz, mert én szervizeltetem, én vigyázok rá, garázsban tartom, tudom a valós km futást stb., de egy használtnál senki nem tudja, hogy milyen németből behozott, kipofozott, gazdasági totálkáros autót sóznak rá, aminek a 350 ezres óráját 63 ezerre tekerték vissza.

2018. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi most vettünk egy skoda fábiát. Én néztem át meg 2 szerelő, kopó alkatrészeket kellett cserélni, nem volt rajta rohadás, garázsban tartották, de azt csak akkor mondta, a tulaj, mikor rákérdeztem.


Egy normális 2006-os swift olyan 900 ezertől kezdődik.

2018. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fiatot nem javasolnék, nem a legmegbízhatóbb tapasztalataim szerint és nem sok alkatrészt találni hozzá, ráadásul viszonylag drágán is adják. Egy suzukit már tudsz olcsón venni, és a csináltatása se körülményes
2018. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!