Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2001-es 3 ajtós Suzuki Swift...

2001-es 3 ajtós Suzuki Swift hátsó ülés kiszerelés, hogyan?

Figyelt kérdés
Nemrég lett meg az autó (első autó), kicsikét koszos (eléggé) és volt az autóban üléshuzat, amit le akartam szedni, hogy rendesen kitakarítsam az autót, de a hátsó ülésről nem tudom leszedni a huzatot. Nem a kárpitot, a külön utólag vett huzatot. A háttámláról sikerült, de a hátsó ülésről nem. Valami kampó tartja alul, de nem látom a kampókat. Hogyan kell leszedni az üléshuzatot? Az a tippem, hogy valahogy ki kell szedni az ülést vagy legalább megemelni, de nem tudom, hogy hol kell. A háttámlát hátul patentok összefogják a csomagtartóval, de ezek a patentok nem nagyon akarnak kijönni, nagyon feszegetni meg nem akartam. Köszönöm előre is a választ!

2018. máj. 27. 08:12
 1/6 A kérdező kommentje:

kepfeltoltes PONT eu/view.php?filename=542IMG_20180527_082017.jpg


kepfeltoltes PONT eu/view.php?filename=309IMG_20180527_082038.jpg

2018. máj. 27. 08:25
 2/6 anonim ***** válasza:
a képfeltöltés valamiért nem működik nálam.
2018. máj. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2018. máj. 27. 09:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Az előző linkeket nem engedte ide küldeni, így a PONT-al helyettesítettem a valódi pontot. Remélem már működnek a képek, köszönöm, hogy szóltál!
2018. máj. 27. 09:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Magát az üléslapot konkrétan fel kell tépni, kétoldalt, kB 20 centire a külső szélétől van a rögzítés, egy erőteljes rántás felfelé, majd előre húzni, ha nem jön, szintén rantani, és ki is pattan. A hátlapok csavarozva vannak az ülőlap által takart zsanérokhoz.
2018. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Napközben találtam egy blog-ot, ahol szintén leírták, így az alapján már meg csináltam, de köszönöm szépen a választ!
2018. máj. 27. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!