Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten vagy vidéken...

Budapesten vagy vidéken egyszerűbb letenni a jogsit?

Figyelt kérdés

Eredetileg vidéki vagyok egy kisvárosból, de nem tudom hogy a nyáron fent maradjak Pesten itt megcsinálni a jogsit, vagy inkább menjek le vidékre a nyárra. (Úgy sincs egyetem.)


Utána nyilván Pesten használnám viszont az autót, ha lesz.



2018. máj. 28. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
vidéken kicsit kevesebb váratlan forgalmi helyzet jöhet :D én vidéket mondanám, de igazából rajtad múlik
2018. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Menj peremvárosba vizsgázni, akkor nem visznek be annyira Pestre. Én Bikás park körül csináltam a forgalmit, pont dugó volt , így majd másfél órás volt.
2018. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
"Vidéken", Budapesten nagyon nehéz a forgalom kezdőknek, nagyon szigorúak a vizsgabiztosok, és a várakozási idő is hosszabb.
2018. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Utáltam én is , ha Pestre kellett menni, azóta se szeretek szívesen bemenni, hamar le lehet ütni a kocsit.
2018. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
77%
Maradj vidéken.! Az nem olyan forgalmas hely mind pest, kevesebb a barmok és a gyalogos is. Mert az nagyon meg tud szívatni a vizsgán ha lelép, vagy csak úgy csinál és az oktató beletalpal a kuplung fékbe.. nyugisabb forgalmu helyen vizsgáz ha bíztosan jogsit akarsz.! Pesten a sok trolik, buszok, gyalogosok, sávok stbi.. elég ha elbámulsz az izgalomtól és meghúznak. De ez tőled is függ! Sok szerencsét hozzá, és balesetmentes vezetést majd!
2018. máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
53%
Nyilvan videken. Sokkal kisebb a forgalom es nincs vagy alig villamos, amikre kulon szabaly van.
2018. máj. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lényeges tapasztalatra akkor fogsz tenni, mikor meglesz a jogsid, van egy autó, amivel tudsz menni ide-oda. Nyilván eleinte helyben mászkálj, hisz ismered javarészt a környéket, járd be a vizsgavonalakat...

Legjobb lenne utána, ha szülők odaadnák a kocsit vagy lenne valami olcsóbb jármű, mert a gyakorlás kell. Van ismerősöm, aki megcsinálta a jogsit, aztán 3 év alatt jó ha vezetett 200 km-t.

2018. máj. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha kérhetném ne javasoljatok a kérdezőnek olyan megoldást amivel saját magát és másokat is veszélybe sodorhat. Ha pesten fogja használni a gépjárművet, akkor ott is kell tanulni. Nem fog vidéken találkozni azokkal a speciális helyzetekkel és forgalmi szituációkkal. A jogsinak nem az a lényege, hogy legyen egy papírunk. Hanem, hogy ne teljes homályban kezdjünk neki az éles sofőrködésnek.

Kérdező, mindeképp a fővárosban tanulj, ha ott fogsz vezetni a jövőben.

2018. jún. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!