Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható szerelőt keresek a...

Megbízható szerelőt keresek a XVI. kerületben vagy vonzáskörzetében?

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves benzines 206-osom. Rendszeresen karban tartott de jelentkezett egy hibája amit egyik szerelő sem akar megoldani. Azért írom, hogy nem akar, mert már sok helyen jártam vele de sehol nem hajlandóak tüzetesen átnézni, hogy mi lehet a gond. Nem üzembiztos az autó, néha fogja magát és nem indul el.

Az önindítóra gyanakszom, vagy a légtömeg mérőre mert azt dobta ki hibának legutóbb. A szerelő törölte a hibakódot aztán visszaadta az autót ugyanúgy. Jelenleg megy, de nem tetszik a hangja és nem bízom benne.

Tudtok valami szerelőműhelyt vagy magánszakit, aki hajlandó lenne ránézni az önindítóra, meg úgy egyáltalán megfejteni mi lehet a hiba oka?

(Igen a minap én írtam ki kérdést ezekkel a hibákkal kapcsolatban)

Köszönöm!


2018. máj. 29. 07:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!