Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Octavia 1.9 diesel,77kw,...

Caddy23 kérdése:

Skoda Octavia 1.9 diesel,77kw,105 LE melyik motorkóddal a legjobb választás, mi a különbség köztük?

Figyelt kérdés
Ezeket találtam BXE,BLS,BKC,BJB.

2018. máj. 29. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

A pontos különbséget, ha működés szempontjából releváns, akkor Elsawinben esetleg megtalálod.

Úgy rémlik azonban, hogy még ott sem láttam annó semmi eltérést a részecskeszűrőt leszámítva, ugyanis a BLS esetén opcionálisan lehetett kérni, ha minden igaz (ezért én kerülném, vagy vétel előtt megbizonyosodnék, hogy nem került bele DPF).


BXE kód esetén a 2007-es gyártsási! évjáratot kell figyelni, mert gyári hibás volt a hajtókar csapágy:

[link]


Egyébként az angol nyelvű fórumokon a BLS-t is említik, mint hajtókatgyilgos, szóval érdemes vagy elkerülni vagy mélyebben a témába süllyedni.

2018. máj. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1,9-esek azok okésak, 2-tes Octáviánál a 2 liter túl erős volt, mindig a sebességváltóval a gondok, Passatnál nem.

Škodán kicsit spórolnak, olcsó autók, ez érthető.

74kW nagyon hálásak ha PD kell.

2018. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!