Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra h 2009-es gyártású...

Opel astra h 2009-es gyártású autóról szeretnék némi információt szerezni. Konkrétan a 116 lóerős benzines érdekelne. Milyenek ezek az autók?

Figyelt kérdés
2018. máj. 29. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyat kényelmetlen, fapados, mű!
2018. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Renault-ból ülnék át úgyhogy tudom miről beszélsz. Amúgy azon kívül mi a tapasztalat?
2018. máj. 29. 15:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Én céges autóként hajtom, hajtottam. Személyi sofőr vagyok.

Menetdinamikailag abszolút élhető autó.

1.6-os 16 szelepes Astráról beszélsz ugye?

Amit én vezetek az nagyon zabálja az olajat és sokat is fogyaszt autópályán.


Én utálom mert elsőkerekes és nagyon kényelmetlen, nem cserélném le rá a majdnem tripla ennyi idős öreg mercimet ami olyan kényelmes mint egy fotel!


Szóval el lehet mászkálni azzal az Astrával csak ne 800km-ert akarj levezetni vele mert a derekad le fog szakadni :D

nekem iszonyatosan kényelmetlen...


De egyébként a kormányzása frankó, szervó jó, fékek jók, kanyarodása elsőkerekes autó létére nem rossz, vezetési élmény valahol a nulla körül mozog :D


De remélhetőleg majd még jön más is akinek van vele tapasztalata és mesél róla, de nekem a kényelmetlen ülés benne nagyon nagy mínusz!

2018. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi ez nem túl biztató
2018. máj. 29. 16:46
 5/12 A kérdező kommentje:
Megane 3-al valakinek tapasztalata?Ugyancsak 1.6 benzin.
2018. máj. 29. 17:37
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha ma akarnék benzines H Astrát venni, kizárólag ezzel a motorral keresném. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.

A "fapadosságról" csak annyit, hogy az én igényeimet a fűthető félbőr ülések, kanyarkövető bi-xenon fényszórók, elektronikus lengéscsillapítás-vezérlés, eső- fényszenzor, tolatóradar, fedélzeti navigáció, stb tökéletesen kielégítette. De ezek szerint nem vagyunk egyformák...

2018. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem hogy a cosmo felszereltségi szinten találtam olyat is ami szinten fullextrás.
2018. máj. 29. 20:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem scenicem 3 volt.Ami majdnem ugyanaz mint a megane3.Baromi kényelmes,takarékos és megbízható autó, és a menetdinamikája se utolsó!
2018. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7-es én a fapadosságot nem a felszereltségére értettem hanem a kib**tt kényelmetlen ülésekre!


Ebben is fűthető ülések meg minden bizbasz van amit soha nem használok, egyedül a klímát használom...

De maga az ülések annyira de annyira kényelmetlenek az öreg 190-es merci után, hogy csak na!


Az öreg merciben egy napot tudnék vezetni egyhuzamban, az astrában 1 órát tudok max. és meg kell állnom pár percre mozogni, nyújtózni!

2018. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es, ja értem!

Nem tudom... nekem azzal sem volt különösebb bajom. Autópályáztam vele, 2,5-3 órákat rendszeresen. Nekem sokkal kényelmesebb volt, mint a hasonló kategóriás de más márkájú céges autók ülése.

A kartámasz, gerinctámasz is kényelmes és személyre szabható. Az oldaltartása a félbőr sport üléseknek szerintem nagyon jó. Egyedül talán az ülőlapba tudnék belekötni, hogy lehetett volna hosszabb. Bár ha jól tudom ehhez is volt állítható hosszúságú combtámaszos ülés. Az enyém csak a sima volt.

Az viszont igaz, hogy az alap szövet ülés valamivel kevésbé kényelmes. Ott az oldaltartó szivacsok is alacsonyabbak és puhábbak. + alapból nincs se kartámasz, se gerinctámasz, valamint az anyós ülés talán nem is minden irányba állítható. Ezek feláras extrák voltak.



"Csak azt nem értem hogy a cosmo felszereltségi szinten találtam olyat is ami szinten fullextrás."


Mi a baj ezzel? :) Az enyém is Cosmo volt. Ez a legmagasabb felszerletségi szint. De még ez sem tartalmazott mindent. Ezen felül is lehetett további ezt-azt belekérni.

2018. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!