Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MI a véleményetek az ilyen...

MI a véleményetek az ilyen idiótákról?

Figyelt kérdés

bővebben: [link]


szivem szerint, a srácot agyonb*sznám 1péklapáttal ha még élne... sz*rom le, ölje meg saját magát ővé a darwin-dij, de a másik 3 tizenévesért akivel kib*szott, ők semmiről nem tehetnek értük nagy kár...


2010. jún. 15. 16:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
egyetértek veled. nem tudom hová siettek ennyire, de érdemes feltenni maguknak a kérdést: "megérte ennyire sietni?"
2010. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát ehez semmi jot nemtok hozzá füzni,de az áldozatokat már láttam élőben(ismerősök által) és aki vezette a kocsit egy 19 éves srác akinek alig 2 hónapja volt jogsija.

az egyik utasnak aki hátul ült,leszakadt a lába...

szörnyű!

2010. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is fejbebasznám ha élne
2010. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez szomorú. A 4-es egyébként is annyira sz@r állapotban van.

Jó lenne itt is bevezetni, hogy a friss jogsival 1 évig csak kísérővel lehessen vezetni(akinek min.5 éves tapasztalata van)Persze az ilyen embereken nem biztos hogy segítene.

2010. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezen én is felbaxtam magam. 2 hónapos jogsival előz, mint az állat. A hátsó, akinek leszakadt a lába, ő is meghalt. Volt róluk egy iszonyat nyálas sztori a haonon. Még jó, hogy nem más autónak ment neki.
2010. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tudod, az a legnagyobb baj, hogy ez nem egyedi dolog! Sajnos elég sűrűn történnek ilyen balesetek. Most az okozó az életével fizetett, de ha figyeled a híreket, legtöbbször a vétlenek, ártatlanok szívják meg, a felelős megússza könnyebb sérülésekkel.

Szoktam mondani: hulljon a férgesse! De a vétlenek?

Nálunk ilyen súlyos balesetnél (4 halott) mindenki tudta a kocsiban, hogy ivott a srác, nem is keveset, mégis beültek az autóba. Az 5. utas 2-300 méter után szólt, hogy ki akar szállni. Egyedül ő úszta meg. Betonfal és kandeláber közé csattant az autó, kb. 60-70 cm-es résbe, majd egész kocsihosszal. És azóta sem értem, hogyan engedhették a haverjai vezetni, sőt miért ültek be. Még élhetnének. 17-21 év között voltak mind a négyen. Most ott a koszorú, de a családok hogy tudták ezt feldolgozni? És nem ez az utolsó ilyen baleset:-(

2010. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
én is szoktam részegen vezetni, mégse okoztam még balesetet. nem tom mit kell itt rinyálni.
2010. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt részeg, csak menőző paraszt hülyegyerek, "nagy sebességgel előzött több kocsit"! Faxnak előz 2 hós jogsival??? Nem tudom sajnálni :s
2010. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utálom az ilyeneket..

Éppen átmegy a vizsgákon ls megkapja a jogsit de már teszi az agyát..

2010. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tiszteljük a FIZIKÁT.
2010. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!