Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Súlyadó tartozás miatt kivontá...

Súlyadó tartozás miatt kivonták az autómat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy autó a nevemen,amire úgy néz ki idén második éve nem fizettem súlyadót,de erről nem tudtam,mert a szüleimnél van a bejelentett lakcímem,de velük nagyon rossz a viszony,nem beszélünk egymással.

Ma kaptam egy e-mailt a biztosítótól,hogy szünetel a biztosítás,ès csak akkor lesz újra ha forgalomba helyezem. Befizetem a súlyadót,azon túl mit kell még tennem?



2018. jún. 2. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem vontad ki a forgalomból?

A biztosító visszamenőleg behajt,használattól füģgetlenül

2018. jún. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Használom az autót,a biztosítás rendben van. A súlyadó lehet ami miatt kivontàk,ha azt befizetem utanna mi a teendő?
2018. jún. 2. 07:33
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Haragban vagy a szülőkkel -> nem fizeted a telj. adót.

Ez aztán a logika!

2018. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oda megy a levél,én pedig 300km-el arrébb vagyok,ès nem értesítettek róla.

Első autóm,így eddig nem is tudtam mi az a súlyadó. De szerintem nem erre szerettem volna rájönni a kérdésmmel,hogy ez logikus avagy sem.

2018. jún. 2. 09:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Értelemszerűen befizeted a késedelmi díjjal terhelt hátralékot+az ezévit,maj autókázol ahogy eddig.

Nemértem hogy mit nemértesz,én biztos nem fogom elhozni a csekket neked a szüleidtől😁

2018. jún. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De azután be kell menni okmányba? Vagy bàrhova a csekk befizetése utàn?
2018. jún. 2. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!