Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elmehetek meg 45-50 km ha mar...

Elmehetek meg 45-50 km ha mar kivillant az uzemanyag.100km ir az auto a muszerfalon amire elegendo. Auto szerint?

Figyelt kérdés
5l fogyasztas
2018. jún. 2. 15:44
 1/8 crudy ***** válasza:
Szerintem el. Persze nem mindig szabad hinni a szamitogep szamolasanak. En azt vettem eszre h amikor mar nagyon keves van a tankban akkor a becsles rohamosan esik es amikor mar nem ir ki semmit, egy ket kilometer akkor is van benne. Persze tipusonkent ez mas lehet de 50km meg van benne szerintem.
2018. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50et még el kell tudnod menni vele, még azokkal is ami 50-et ír lámpára...
2018. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Végülis, addig mehetsz, amíg le nem áll a motor, de nem az lenne a legjobb, ha tankolsz, és nem kell számolgatni?
2018. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vasarnap szoktam tankolni...akkor dupla pont jar a Shell kuton a tankolasert.
2018. jún. 2. 16:18
 5/8 Beviz Elek ***** válasza:
74%
Mint jelent a dupla pont? Literenként 1 ft? Egy teli tankon nyersz 50 ft-t? Jól fontold meg mire költöd
2018. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5000ft otjelent
2018. jún. 2. 21:18
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:
5000 ft-ot spórolsz ha ezen a héten szombat helyett vasárnap tankolsz? Nagyon nagy mennyiségről lehet szó, nem érné meg a MOL-lal felvenni a kapcsolatot és megrendelni a tankert hozzád? Biztos vagyok benne hogy ilyen mennyiségnél árengedményt kapsz.
2018. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt a fillérszexualizálást, komolyan mondom... :D
2018. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!