Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy Suzuki Lets Pallet...

Linuxbarát kérdése:

Vettem egy Suzuki Lets Pallet robogót. Négy ütemű,50cm3, injektoros, riasztóval ellátott.12000 km volt benne, megkímélt állapotban került hozzám. Egy ilyen motornál mikortól számítsak komolyabb szervízekre?

Figyelt kérdés
Gondolok a hengerfejre, szíjra, főtengelyre, például?

2018. jún. 2. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem jelent gondot a szerelés, akkor olajcserét, szíjat, vario-t, tehát majdnem mindent meg tudsz csinálni magad, a blokk szervizelése kivételével, én pl egy simsonéhoz nem mernék hozzányúlni, nem hogy egy korszerűbb, komolyabb géphez, utána meg itt állna mert nincs aki összerakja.


Az 50-esek is sokat elmennek, jó olajat kapjon előírtnak megfelelő viszkozitásút, lehetőleg neves gyártótól, folyadékokat mindig figyeld, fék/hűtővíz, onnantól meg már használat függő.

Egy ilyen kis köbcentiset addig éri meg javítani amíg nem haladja meg a komplett motor árát, teszem azt ha nekem van egy 17 éves robogóm és a blokk felújítás bele kerülne több 10ezerbe akkor nyilván leadnám vasnak.

2018. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem ez egy import Lets, amit úgy vettél/kaptál hogy 12 ezret MUTATOTT az óra.


Autók felét tekerik, robogók 90 százalékát. Meglepne ha valós lenne a 12k (ha a duplája sem feltétlen szar). Sajnos csak a szerviz tud válaszolni egy átvizsgálás után.

2018. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!