Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.9 TDI,2007, BXE motorkóddal...

Caddy23 kérdése:

1.9 TDI,2007, BXE motorkóddal kapcsolatban, milyen tapasztalaitok vannak?

Figyelt kérdés
Holnap nézek meg egy ilyen kocsit ezzel a motorral, pontosan mire figyeljek oda.

#TDI #bxe.
2018. jún. 4. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket, és a hozzátartozó kommenteket is, én már elolvastam korábban. Ez is pont egy 2007-es BXE motorkódos Golf, elég problémás. Nem mellesleg aki a cikket írta, és az autóval járt, kiváló szakember, motordoktornak becézik, mégis ráfázott :)

2018. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most akkor szóba se jöhet ezzel a motorkóddal vagy meg lehet, hogy balszerencsém lesz, pont olyat fogok ki ami problémás lesz ?
2018. jún. 4. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát saját tapasztalatom nincs vele, de az megbízható 1.9 PDTDI-k között ez egy kockázatosabb darab. Nem tudo mit mondani, ha nagyon jó az autó, akkor érdemes lehet megvenni.
2018. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérj bizonyítékot megelőző javításról. Ha nem volt, akkor kalkulálj egy hajtókar csavar cserével. Nem annyira vészes. Ezen kívül elvileg nincs vele baj, de ha nálad szakad el a csavar, az nagyon kellemetlen lesz (motorcsere).
2018. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül nem vettem meg: kerékívnél apró rozsda, fura hang inditás után, váltó sem volt az igazi, nem volt service könyv.
2018. jún. 6. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!