Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyorsasági és egy terep (50)?

Gyorsasági és egy terep (50)?

Figyelt kérdés
Van egy gyorsasági 125-ös 4ütemes motorom, nagyon imádom. Múltkor elmentünk "terepezni" haverral és az is tetszett, elgondolkodtam hogy kellene egy terepre megfelelő motor, de nem tudok dönteni. A yamaha dt50-ét néztem ki, azért mert lehet, hogy csak 2 hetente lenne használva és állna a garázsba és azért sokat nem is költenék rá. Megérné más szerint?

2018. jún. 4. 20:50
 1/5 dirtboy ***** válasza:

neked kell tudni megéri e venni egyet,sok ember nagy gépeket is van hogy csak kéthetente tud elővenni az nem jelenti azt hogy nem éri meg számára az élmény.

én minden esetre terepre nem 50-est vennék,az még aszfalton is csak arra jó hogy elvigyen A-ból B-be.

2018. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyorsasági 1000ccm-től kezdődik a maga 180-200 pacijával, 50-es minden kategóriában kicsi quad, krossz, enduro.


125-ös géppel már el lehet kezdeni tanulni, ha krosszt akarsz az költséges, hisz üzemórák után kell cserélni rajta egy-két dolgot, ha nem aktívan csinálod napi szinten, akkor felesleges ilyen kis köbcentis szúnyogokra pénzt fordítani.

2018. jún. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:

/Gyorsasági 1000ccm-től kezdődik a maga 180-200 pacijával/


gondolom személyes tapasztalat hogy a 600-750-es gép nem gyorsasági,az csak piriszkálgat.

2018. jún. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem :D

Tehát eleve van már egy 125-ös motorom ami gyorsasági szeretne lenni, de csak úgy néz ki. És kellene egy motor terepre, ami csúnyán szólva kicsit igénytelenebb, nem nagy a kár, ha mondjuk nagyot esek vele dombokon.

2018. jún. 5. 14:53
 5/5 dirtboy ***** válasza:

az világos de azt nem értem ha eleve keveset akarod használni akkor miért nem veszel egy nagyobbat?

ez olyan mint hogy vesz az ember egy munkás autót /jelen esetben ő a 125-os motorod/,itt elvárja hogy igénytelenebb legyen,keveset fogyasszon meg ilyenek. Meg vesz egy hétvégi kocsit ami drágább,többet fogyaszt de lesz arja mert keveset használja,arra van hogy jól érezze magát,élmény autókázzon vele.


ha már szeretnél terepen csapatni néha napján akkor szerintem vegyél egy kellően erős motort,legalább oda is egy 125-öst.

2018. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!