Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen Tura vagy Sport Tura...

Krisz20010310 kérdése:

Milyen Tura vagy Sport Tura Motort vegyek ( 192 cm,90 kg KB olyan 1.300. 000 ft ig)?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Motorvalasztas elott allok es nem tudom melyik Lenne a legjobb. Amit Tudni Kell az az hogy 193 cm magas vagyok 90 kg

A plusz utas is kenyelmesen utazzon bar EZ Meg annyira nem is lenyeges. Nekem a tura vagy Sport Tura motorok tetszenek. A2 jogositvannyal rendelkezem vagyis az 500 AS gepekig johetnek szoba . A Motor fo celja kulfoldi utazasok KB 120-130 km/h utazosebesseggel 2 szemellyel. Es ne legyen 6-7 evesnel oregebb Motor. Pl nekem a Honda CB 500 x nagyon tetszik csak nem tudom mennyire Lenne kenyelmesen a 810 mm es max ulesmagassaggal.

Valaszaitokat Elore is koszonom

( Helyesiras es ekezetek miatt elnezest kerek Telefon )



#motor #túra #190 cm #Sport Tura
2018. jún. 4. 23:13
 1/4 JulesTS ***** válasza:

A valasztasi lehetoseget elegge bekorlatoztad, kb 0 tipust tudok igy ajanlani...

192cm, ket szemellyel kenyelmesen hosszu turara 1.3mFt-ig. Erre azt mondanam, hogy nagy turaendurora van szukseged. Varadero, V-Strom, TDM, Versys. Tura, turasport motorokon a labad jobban be lesz hajlitva, mint a turaendurokon. A fenti motorok A2 miatt kizarva, raadasul nagyon tartjak az arukat (nem veletlenul), igy 6 evesen nem fernek bele a keretedbe. En is 190cm magas vagyok, turasport motoromat (GSX1100) most csereltem le egy Varaderora. Mar tudom, hogy regen meg kellett volna tennem...

CB 500-as biztos nagyon jo (CBX550-em volt, szerettem, de ket szemelyt megerezte, es kicsi is volt nekem), de menj el egy kereskedesbe es ulj fel ra, aztan keress egy Varaderot es ulj fel arra is. Nem lesz tobb kerdesed, csak a lehetosegeidhez passzolo turaendurot kell megtalalnod. A helyedben letennem az A-t es 1mFt korul neznek egy idosebb TDM900-at vagy egy meg idosebb 1000-es Varaderot.

2018. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most szereztem Meg at a 2 es jogsit. Akkor te ebben a Kategoriebank milyen Motort ajanlassz nekem egyszemelyre hosszabb turakra? 500 ccm a hatar

Koszi

2018. jún. 6. 01:16
 3/4 JulesTS ***** válasza:

Nehez ajanlani barmit is, mert magas vagy...

En olcsobban vennek idosebb GS 500-at es par ev mulva eladnam amikor meg van az A kategoria...

2018. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Honda CB500X-nél sajnos nem nagyon lehet jobbat ajánlani. A Honda NC700X-nek még volt 48lóerős változata, talán még azt érdemes megnézni, kicsivel nagyobb a cb500x-nél.
2018. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!