Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért durrog a kipufogó?

Miért durrog a kipufogó?

Figyelt kérdés
Sziasztok, pár hónapja vettem egy Renault Megane 2-es autót.2003-as 1.4-es 98 lovas, 150 000 Km-rel. Remeg az alapjárat, azt hittem csak a gyújtótrafó szivat, vettem bele 4 új Beru-t, + 4 új NGK gyertyát. Megcsináltam a kötelezőket, olajcsere, üzemanyagszűrőcsere, vezérlés stb. A remegés vezérlés csere után is megmaradt. Hibakód nincs, a kipufogó durrog. Ha bekapcsolom a klímát az alapjárat emelkedik egy kicsit és teljesen kisimul, nincs durrogás. Hogy van ez? Mi okozhatja? Volt még egy lambdaszonda csere is + a motortartó bakok is ki voltak. Mindet kicseréltük de az alapjárat továbbra sem okés. Motorhiba? Egyébként nincs vele gond, jön, megy, pöccre indul, szépen húz. Csak az alapjárat vacak. A folytószelepet is kitiszítottuk. Valakinek van valami ötlete?

2018. jún. 5. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Alapjárati motor-ra gondolok, esetleg még mérd meg az akksit hogy leadja-e

a 12V-t , lehet hülyekérdés de nem lyukas a kipud ? :)

2018. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ebben egy pillangószelep vezérli az alapjáratot, ki lett tisztítva. A kipufogó jó állapotban van, feszültség is jó.
2018. jún. 10. 19:47
 3/3 anonim válasza:
Szia! Meg lett a hiba forrása?
2019. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!