Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kint mernétek hagyni a robogót...

Kint mernétek hagyni a robogótokat a Keletinél több napra?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy mennék vidékre több napra, a Keleti Pályaudvarig robogóval, onnan vonattal, így a robogót ott kéne hagynom a pályaudvar közelében, mondjuk a parkoló melletti bicikli tárolónál, kiláncolva, kormanyzar + hátsókerék zár. Kérdés, hogy mennyire piszkálják bárki is, esetleg vinné el? Azt tudom, hogy van ott egy kamera meg láttam arra rendőröket is járkálni, de ez nem nyugtat meg annyira :D Esetleg ha lenne benne riasztó, úgy ott hagynám, de így nem vagyok biztos benne, hogy jó ötlet. Szerintetek?

2018. jún. 8. 23:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

javítás: ...mennyire piszkálja bárki is, esetleg vinné el?*

(autoccorrect :D )

2018. jún. 8. 23:27
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
2 Simsonom is ellopták, egyiket Pápán a másikat Győrben, kizárt hogy otthagynám. Egy harmadik motorról meg szintén Pápán egyetlen éjszaka ellopták a két visszapillantó tükröt. Az utóbbit a laktanya előtti parkolóban ahol őrök is voltak. A Keleti sem tűnik biztonságosabb helynek.
2018. jún. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem. Ott még a szemedet is kilopják ha rosszkor pislogsz.
2018. jún. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Riasztót egyébként megéri rakni rá? Vagy leszarják, ha elkezd visítani?
2018. jún. 9. 08:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pályaudvar mellett biciklit, motort , autót nem hagyunk.Kb felhivás a keringöre.
2018. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ebben az országban még az útra felfestett kerékpár jelet is ellopják mert bicikli formája van.


Haveromnak legutóbb az autójáról lopták le az ablaktörlőt. De nem is újat, hanem kopott régit. És nem is ez a dühítő, mert pár ezer forint egy új, időnként cserélni is kell. Hanem az, hogy így bekapcsolva szépen végigkaristolta a szélvédőjét aminek ugye kicsit drágább móka.

2018. jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hagyd már ezt a riasztót...szart sem ér, főleg, ha nem vagy a közelben.

nem jó ötlet. A Murányiból úgy vitték el a mocimat, ami egy kresz táblához volt láncolva, hogy csóvágóval szép halkan elvágták a csövet, oszt jónapot.


a babettámat meg úgy, hogy letörték a kormányzárat., de megcsíptem a kissrácot...aki azt mondta, ne ugráljak, mert az az övé..

2018. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én spec nem tudom kint merném-e hagyni a sajátom de a Baross téren és a Thököly úton tudok 3-4 robogót ami hónapok óta ki van kötve, néha megmozgatva és megmaradt eddig (futár Neos és Jog, egy Agility és valami Keeway)


Ha mégis kiteszed, 10mm-es edzett láncal kikötve a vázat vagy a hátsó kereket úgy hogy a lánc "lebegjen" (ne tudja megtámasztani a vágót). Kamera alá és ne legyen takarás.

2018. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én akkor is aggódok a keletinél, ha csak 5 percre kell kinthagynom a robeszt.

Eszembe sem jutna máshol éjszakáztatni a távfelügyeletre kötött tárolómon kívül.

2018. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha nagyon alaposan lezárod, akkor is kb.20-30 másodperc alatt elvihető.

[link]

2018. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!