Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 3 hengeres...

Suzuki swift 3 hengeres 1000cc, megál menet közbe és miért nem indul be?

Figyelt kérdés
Megpróbálom részletesen leírni . A legelső jelenség mikor mentem vele és útközben megállt a motor de át tettem egy másik sebességbe és újra gyújtást adtam ra és ment . De viszont nem sokkal ra pár nappal , le is ált annyira hogy csak egy idő eltételével indult be újra . Később mar be sem indult . Az a probléma hogy külföldön dolgozom és valahogy minden kép anyira be kellene indítani hogy a szerelőhöz elvigyem , kaptam egy otthoni telefonszámot es egy bácsi mondta , hogy miket nézzek meg , elsőnek is le kellet húznia az injektornal a visszavezető benzin csövet és gyújtást adni ra hogy van e benzin nyomás , volt . Utána meg kellet mozgatni mikozbe indítottam a kocsit az injektornal a ket vezetékes csatlakozót be indult . És ment is utána gond nélkül nem sokáig mert anyira leállt hogy mar azóta se indul be , néztem biztosítékokat semmi , próbáltam mar mindent de nem tudok rájönni és semmim nincs aki segíteni tudna , köszönöm a segítségeteket próbáltam érthetően írni szép napot , ( u.i : lopás gátló van benne , ugyan úgy ahogy benzin is félig van , )

2018. jún. 9. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet benzin pumpa is, lehet az aksi vagy generátor, gyertyák stb.

Az a baj sokminden lehet.

2018. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eloszor az idoszakosan cserelendoket vizsgalnam meg. Benzinszuro, legszuro, gyertya. Valami univerzalis hibara gondolok. Ugy ertem, hogy azt nem tudom elkepzelni, hogy pl. a gyertyabol egyszerre 2-3-4 is megadja magat. Benzinszuro miatt hallottam mar totalis megallast. Azt meg el tudom kepzelni, hogy van ugyan valamekkora folyas az injektornal a benzinpunpa altal, de ha nem tud felallni a megfelelo benzinnyomas, akkor a motorvezerlo nem engedi a befecskendezest.


Ha nem ez a helyzet, akkor a kovetkezo elem a befecskendezo, es hat abbol csak egy van. Ennek a mukodeserol nem tudom, hogy hogy lehetne megbizonyosodni.


Ha vegkepp nem tudsz vele mit kezdeni, akkor muszaj lesz elhuzni egy, szereloig sajna.

2018. jún. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
régi swifteknél ez típus hiba a BOSCH injektor megragadása. 100% hogy ez a baja
2018. jún. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!