Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ilyen korú autóban ezek...

Egy ilyen korú autóban ezek az adatok soknak számítanak?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy autó típust abból is 2004-es évjáratú 2.0 benzines az autó. Ehhez társul 190 ezer kilóméter és 6 tulaj. Kicsit sokallom ezt a kilóméter futást bár ennél is zavaróbb a 6 előző tulaj . Magyarul én lennék a 7. Ez 14 év alatt nem sok egy kicsit?
2018. jún. 10. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
A km az kevés, a tulajok száma viszont tényleg elég sok. Mennyire követhető nyomon az autó, szervízkönyve van legalább egy ideig vezetve? Lehet tudni, hogy mikor került az országba, ilyesmi?
2018. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez egy 14 éves autó, abbana 190e egyáltalán nem sok, sőt.

Évi 15-16e az "átlag", azzal olyan 210e jönnek ki. Szóval reális is lehet.


A sok tulaj elég fura, nem ártana megtudni, hogy mi volt a bajuk.

2018. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Beviz Elek ***** válasza:

Én nem venném meg, előbb vennék egy 1-2 tulajost 250-300e km-rel.


Ha valamit ilyen sokan elpasszolnak, az nem lehet véletlen.

2018. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Minden papírja meg van és 700 mérföldes korától vezetve van a szervíz könyve. Illetve az adatbázisban is elérhető minden adata. Ebből gondolom kiderült hogy nem Magyarországi az autó. Egyébként egy kupé autóról van szó
2018. jún. 10. 13:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Angliaban gyakrabban valtanak gazdat az autok, mint Magyarorszagon, ennyi idos autonal nem tunik kimagasloan soknak a tulajszam (en hatodik tulaj vagyok egy ket evvel fiatalabb autonal). Ugyanugy az eleg jo rendszeruk miatt a merfoldszamlalo is valoszinubb, hogy valos eredmenyt mutat, mint mondjuk egy kelet-europai orszagban, ami a leirt esetben igencsak jonak hangzik. Ha jo allapotban van az auto en nem felnek megvenni.
2018. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Beviz Elek ***** válasza:

Ezekkel a feltételekkel mi lehet? Hyundai, Vauxhall, BMW.


Ezekből egyiket sem venném meg.


Azt ne felejtsd el hogy az angolok úgy cserélnek autót mint mások alsógatyát. Ez olyan téren jó, hogy érthetőbb a 6 tulaj, olyan szinten viszont gáz, hogy emiatt nem is foglalkoznak az autókkal. Használja, majd eladja és más szívhat vele. A kevéstulajos verdákra jó eséllyel odafigyel a tulaj és ha mégis eladja, akkor megkéri az árát, viszont az általad nézett hányatott sorsú autóktól jót ne várj.

Egy coupera ez hatványozottan érvényes, hiszen sportos. Menj el egy ShutterGang találkozóra és nézd meg hogy miket csinálnak.

2018. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Majdnem anglia. Pontosan írország. Én azt vettem észre hogy tényleg nem annyira autó bzik mint néhányan otthon viszont a kötelező dolgokat megadják az autónak. Plusz nem akkor adják el ha baja van az autónak hanem ha már úgymond megunták.egyébként egy facelift utáni e46ról van szó.
2018. jún. 10. 18:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha már volt 6 tulajdonosa akkor azért eladó mert sz* a kocsi és mindegyik szabadulna tőle rövid időn belül...
2018. jún. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6


Vauxhall = Opel, az Opelt meg istenítik, akkor csak jó nem? Mindenki kedvence

2018. jún. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél E46-ot. Ha annyira BMW-t akarsz, akkor vegyél egy évvel fiatalabb E90-et (2005-től gyártották) nagyobb felszereltséggel.
2018. jún. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!