Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi birsagot kaphatok?

Mennyi birsagot kaphatok?

Figyelt kérdés
Par napja egyik haverom vitt a motorjan. A sracnak nincsenek papirjai, rajtam nem volt buko. Azota ketszer is jart nalunk egy rendor engem keresve. Ez most mi? Abbol h mondjuk latta az arcomat meg tudja keresni a nevemet?

2018. jún. 10. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
ne aggódj, 12 év alatt nem büntetnek meg
2018. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na, ez most mi?

Mit mondott a rendőr?

2018. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha megállítottak volna,akkor kapsz bírságot.Ha nem állítottak meg ,de még felvétel sincs,akkor nem tehet semmit.Nem lesz se milyen arcfelismerés és név.

Ha rád vannak már szállva az előéleted miatt,vagy csak hogy megbüntessenek az jól esik nekik,akkor azt csinálják ilyenkor,hogy várnak,majd mikor nem számítasz már rájuk akkor visznek be.Ott szép szavakkal aláfestve eléd tesznek egy élőre megírt vallomást,amiben elismered ezt a szabálysértést.Azt is hozzáteszik,hogy van felvétel rólad.Ha lenne ,akkor téged már nem is kellett volna bevinniük.Ez kamu duma.

Ha nem így akkor minden féle fenyegetőzések jönnek,hogy írd alá.Itt rákérdezel:hogy letartóztatnak,mert ha nem akkor én távozok.Ha aláírod,akkor már nyertek és neked hozza a postás a bírságot,ha nem írod alá,akkor nem tehetnek semmit.Így megúszod,de arra felkészülhetsz,hogy egy jó darabig képben leszel náluk és akárhányszor meglátnak valamilyen járművel,meg fognak állítani.

2018. jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ui:Ha lenne a kezükben valami,akkor már nem is kerestek volna meg,hanem jönne a bírság.Gondolj bele,ha van felvétel,vagy bizonyíték közlekedési szabálysértésről,akkor nem a rendőröket látod,ha nem a postást. Beakarnak húzni.

Ha elismerted,akkor a haverodat is fel kell nyomnod a vallomásodban.Ő is bele lesz foglalva az adataival,vagy utólag,ha te vallomást teszel,mert beszrtál.

Most boszorkány égetés lesz az oldalon,mert tanácsot adtam egy olyannak,akit megkellene büntetni a társával együtt.

2018. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tök katyvasz az egész.


A rendőr igazoltatta valamelyikőtöket?

Mert ha nem, akkor valszeg más miatt keresnek téged.

2018. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!