Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mi lehet a problém...

Szerintetek mi lehet a probléma az autómmal?

Figyelt kérdés

Tavaly nyár végén vásároltam egy bmw 123d típusú autót, az első hetekben semmi probléma nem jeletkezett aztán jött minden...beszoptam.

Nos, az autót ha diagnosztikára kötjük irja a részecskeszürő hibát, lamdbaszonda hibát, kormol, illetve a teljesítménye is alulmarad ahhoz képest amilyennek lennie kellene, részecskeszürő, lambdaszonda természetesen már zsír új, a hiba továbbra is megmaradt, lehet egy sufni chiptunning vagy mi lehet a gond?



2018. jún. 10. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Részecskeszűrő nem tud új lenni, mert ha benne lenne akkor fizikailag képtelen lenne látható kormot kiengedni az autó.
2018. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mint mondtam, zsír új, magam vásároltam bele és valahogy mégis kormol.
2018. jún. 10. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Na ha benne van, rendes műszerrel kell kiütni a hibát. Nem art meropadra rakni hátha chippelt. Kormolni okozhatja a turbó is, légszűrő. A porlasztoknak nézd mrg a resolaj szintjét. Nem nehéz.

Utána gázolaj szűrő csere meg levegőszűrő.

Hibakód kiolvasas és kiütés rendes gyári szoftverrel, nem sufnijoskaval.

Henger kompreeszio mérés.

Ha minden jó, akkor turbó lehet már csak bűnös.

2018. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem volt vezérlés csere az elmúlt időszakban? Ha igen, s mellerakták egyel, az hasonló problémát okozhat..
2018. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gázolaj szűrő miatt nem kormol, a levegőszűrő miatt inkább.
2018. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Értem én hogy kormol,de ezt te egy új részecskeszűrővel honnan látod? :))))))))))))
2018. jún. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!