Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gilera DNA-hoz hasonló motor?

Gilera DNA-hoz hasonló motor?

Figyelt kérdés

Tömören: Van még olyan kinézetű robogó, mint a Gilera DNA (automata)?


Hoaaszn: Mostanában szeretnék motort venni 50ccm alatt. Főként endurot, túramotort, vagy hasonlót kerestem, de ilyen kis köbcenti körül nem szívesen váltogatnék. Utána áttértem a robogókra. Gilera runner használtan, vagy egy új Motowel magent SR-re gondoltam. Aztán megláttam Gilera DNA-t és rögtön szerelem. Csak újonnan már nem lehet kapni, használtam meg alig árulják. Viszont jó lenne egy ilyen automata, vagy hasonló motor, ami még sem átlag robogó kinézetű, hanem inkább sportmotor.



2018. jún. 11. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
hozasd be olaszból. van aki ezzel foglalkozik, mi is így vettük a Moto guzzit..
2018. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt valami kínai motor, ami nagyon hasonlított rá. Megtaláltam: Leike Hornet
2018. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ha valaki tud még hasonlóról, jelezheti :)


Találtam ugyan még egyet, de az egy nagy zsákbamacska lenne. Cpi GTR. Nem írnak róla jókat és itthon kb semmit sem kapni hozzá.

2018. jún. 12. 21:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül sikerült találni és venni egy egész jó állapotú DNA-t. Kicsit messze volt, de szerencsére kaptam kölcsön egy platós kocsit és nem kellett saját lábon megtenni +160 kilométert első úton :D
2018. jún. 15. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!