Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Enduro vagy naked motor...

Enduro vagy naked motor fenntartása a jobb?

Figyelt kérdés

Enduro vagy naked fajta motorokat nézek. Igazából mind a kettő tetszik, de az enduro felé húz egy kicsivel jobban a szivem, mivel lehet vele máshol is csapatni.

Suzuki drz 400-ast néztem pl, ezeket könnyebb fenntartani mint egy naked suzuki gs 500e-t? Max 500ccm-ig vennék motort, előny hátrány a két fajtára? Esetleg más motor fajta, ami jobb ezeknél? Kezdő vagyok még és nem annyira látok ezekbe bele :)



2018. jún. 11. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A DRZ-t nem ismerem, de a GS500 egy fillérekből fenntartható motor.
2018. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen egy drz fenntartása kb annyi hogy tankolod meg ha nagy huligán vagy gumit venni ra. De ha megnézed egy drz dragabb mint egy gs500. Ha alacsonyabb vagy akkor inkább gs500. Egy gs 500 gyorsabb... nagyon sok szempont szerint lehet donteni
2018. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szóval igazából mind a kettő jó választás. 167cm vagyok :D

A drz az nem üzemórás?

2018. jún. 11. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!