Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdvözletem! 2000-es évjáratú...

Üdvözletem! 2000-es évjáratú Seat Ibiza központi távirányítójába milyen elemet vegyek? Csak az van bele karcolva hogy 3 db gomb elem kell de a száma hiányzik. Úgy vettem hogy nem volt benne elem

Figyelt kérdés
Köszönöm

2018. jún. 11. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony hatalmas rizikó... Amelyik szemre jó bele. Ha nem jött be, akkor újra próbálkozhatsz.
2018. jún. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

vidd el egy óráshoz. lehet drágábban adja az elemet, de azt rakja bele ami jó :)

ha esetleg pesti vagy akkor ott találsz akku-elem szaküzleteket is. de szerintem a többi nagyvárosban is.

2018. jún. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 veterán vas ***** válasza:

-Elsőre beballagsz a szervizbe, és 2000-es évjáratú Seat Ibiza távirányítóba kérsz elemeket.

/ez gondolom túl egyszerű lenne/


-Ha "precíz műszaki ember" vagy, megmérheted az elem helyét, és úgy kéred a TESCO-ban, hogy 20mm átmérőjű 4mm vastag elemből adjon három darabot.


-Legvégső esetben azt a bonyolult megoldást választhatod, hogy az üzletben (pl. órásnál) átadod a távirányítót ezekkel a szavakkal: "tessékmán segítni, nekem ebbe az izébe kéne, 3 olyan kerek minekhíjják."

(természetesen, szánalomra méltó és segítséget váró fájdalmas arckifejezéssel adod át a távirányítót)


Az ilyen jellegű kérésektől, egy rendes kereskedőnek mindig könnybe lábad a szeme, és azonnal segít. ;)

2018. jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
😂 😂 😂 😂 az utolsó kifejezetten tetszett :D de mindenkinek köszönöm!!
2018. jún. 16. 00:26
 5/12 anonim ***** válasza:

"úgy kéred a TESCO-ban, hogy "


Hadd mosolyogjak ezen egy kicsit! :)


Kitől? A takarító nénitől?

2018. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 veterán vas ***** válasza:

#5!

Nyugodtan mosolyogj! (még mindig jobb, mintha sírnál)

Lehet, hogy nem hiszed el, de sosem szoktam a takarító néniktől vásárolni. Jelen esetben egy normális TESCO-áruházra gondoltam, ahol külön műszaki osztály van, eladókkal. ;)

2018. jún. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ok hogy van műszaki osztály, de általában ott téblábol egy sügér akit kergethetsz fél óráig, aztán kiderül hogy azt sem tudta hogy többféle gombelem létezik.

tescoban akkor veszel gombelemet ha tudod a méretkódját, és megtalálod a polcon.

2018. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Voltam a tescoba.. A műszaki osztályon lévő kolléga nem tudta mi bajom van ugyan is a hús pultról rakták át, mert beteg a héten a műszakis kolléga :/ ez a tipp nem jött be
2018. jún. 29. 21:05
 9/12 veterán vas ***** válasza:

Aha, egy eladó a húspultból........

Gondolom az ember ilyen esetben, rémületből vásárol 20 deka párizsit. :D


Ha tényleg ekkora gond egy távirányítóba elemet venni, akkor nem kell autót tartani. A busz és a villamos ajtó elem nélkül is nyílik.

2018. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ahol én lakok nincs villamos és a busz is ritka a biciklihez nagy a távolság.. Arról meg nem tehetek hogy a teszkoba nem tudtam elemet kérni.. Bunkóka 😂

Ja és ez is nyílik elem nélkül, csak kíváncsi voltam hogy működike a táv irányító

2018. júl. 16. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!