Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyik autómárkát és...

Ti melyik autómárkát és típust ajánlanátok, ha az alábbi feltételek fontosak, de csak maximum 4-500ezretek lenne erre a célra?

Figyelt kérdés

- közepes nagyságú de nem sedan, mert abba nem pakolhatjuk a kutyákat.

- 5 ajtós, 5 személyes, jól pakolható

- benzines (dízel kizárva, mert az előzőre ingünk-gatyánk ráment)

- megbízható, olcsó fenntartású

- ne rohadjon a karosszéria, mert annak a javítására már nincs keret és még át is kell íratni.

- klíma fontos!!! Mert aki vezetné kicsit sem bírja a meleget, rosszul lesz.

Tulajdonképpen a kora nem érdekes, ha megkímélt, karbantartott járműről van szó.

Én eddig Opel Astrára és Toyota Corollára gondoltam, de mindenki tapasztalata hasznos számomra.

Autószerelők, gyakorlatban használók és hozzáértők válaszát nagyon megköszönöm!


2018. jún. 12. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Van 5 millió opció.


Te pont az ide érkező 8 válasz közül fogsz dönteni?

Hány éves vagy?

2018. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsánatodat kérem, azt hittem, hogy ez az oldal arra van hivatva, hogy kérdést tegyünk fel és arra válaszol valaki segítségnyújtásképpen, mert vannak tapasztalatai.

Úgy látszik tévedtem!

Akkor ismételten elmondanám:

Autószerelők, gyakorlatban használók és hozzáértők válaszát nagyon megköszönöm!

2018. jún. 12. 15:17
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Suzuki Swift
2018. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
E36 316i kombi. Elpusztithatatlan. Csak a rozsdára kell ezeknél figyelni
2018. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Igazad van, én is jókat tudok róla, csak a kombi nagyon nagy, nekünk meg kicsi a garázs.

No meg a pesti parkolás ...

2018. jún. 12. 18:40
 6/10 A kérdező kommentje:

A Suzuki Swift szimpatikus alternatíva, elmélyedek benne.

Találtam is egy kis szépséget, csak sajnos ez meg kicsi nekünk kutyástól, cuccostól... és csak 3 ajtós.:(

[link]

Keresünk tovább!

2018. jún. 12. 18:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A Swifteknek sajnos elkezdett felfelé menni az áruk. Én a Nissan Primerát javasolnám. Erősebbek, nagyobbak mint a Swift, általában jobban felszereltek is. A rozsdára ilyen kornál mindenképp oda kell figyelni, ez sajnos ilyen lesz. Esetleg MK1-es Focust, vagy Skoda Fabiát tudnám még javasolni, ezeknek az ötajtós változata a klasszikus csapotthátú, nem az elnyújtott fajta. Skodából csak az 1.4-est, Fordból bármelyik benzinest tudom javasolni.
2018. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
I. szériás Ford Focus kombi; Hyundai Santamo (7 üléses, de nagyon ritka!); VW Polo Classic Variant/Seat Cordoba Vario; I. szériás Skoda Octavia Combi.
2018. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi tippeket, mindegyiket megnézem és megfontolom.

Ahogy írtam is, csak közepes méretű autóban tudunk gondolkodni, a garázs mérete miatt.


Nagyon kérek mindenkit, hogy ne pontozzátok le egymást!

Ha valamiért úgy gondoljátok, hogy nem értetek egyet az illetővel, mindnyájunk okulására indokoljátok meg az ellenvéleményeteket! Én az 1-es kivételével az összes hozzászólást zöldre értékeltem, megköszönve a segítő szándékot.

2018. jún. 12. 21:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Esetleg Astra G-t találhatsz ennyiért.

Bár, ha G Astrát választasz, készülj fel, hogy lehet költeni kell rá.

Csakis az 1.4-es benzinest válaszd...

2018. jún. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!