Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő motoros vagyok, tegnapi...

Kezdő motoros vagyok, tegnapi nap voltam védőfelszerelést vásárolni, Mindent felpróbáltam viszont mai nap felvéve a bukósisak mintha nyomná a homlokomat, szerintetek fog engedni vagy próbáljam kicserélni nagyobbra?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha maga a bélése nyomja, akkor engedni fog idővel, ahogy használod.
2018. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom most egy ideig a fejemen volt de eléggé vörös a homlokom illetve fáj is a fejem szóval szerintem kicsi lesz
2018. jún. 12. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog engedni.

Nyomkodd meg kissé erősen a hüvelykujjaddal ott, ahol a homlokodat nyomja. (A belsejének a peremét.) Utána figyeld, és ha még kell, ismételd meg.

2018. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem nyomkodtad szét a hungarocellt benne akkor cseréld ki nagyobbra. Ha igen vagy már nem veszik vissza farigcsáld a hungarocellt de nem véletlenül olyan vastag mint amilyen. Nem állíthatja senki hogy nyugodtan faragj le 1mm-t véd az azért. De vagy ez vagy nem használod mert homloknál nyom az nem szokott tágulni.
2018. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki kicsit megnyomkodja, nem lesz semmi baja. Nem mondtam, hogy ecetes kalapáccsal essen neki. Az enyémet is kellett kicsit igazítani, mert homloknál nyomott, pedig nem olcsó sisak. Viszont nem mindenkinek egyforma a feje! Nagyobb sisak viszont nem biztos, hogy jó tanács, mert az mindenhol nagyobb, akkor meg lifeg az ember fején, akkor meg azért nem jó.
2018. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! vissza vittem végül gond nélkül kicserélték, nem nagyobb lett hanem egy másik típus. Illetve holnap rutin vizsga :D
2018. jún. 20. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!