Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki furatott már a "...

Valaki furatott már a " táborituning"al simson hengert?

Figyelt kérdés

Jól dolgoznak?

Milyen áron dolgoznak? például egy 60/4/3 as henger adott xy fordulatra 21 szivóval..



2018. jún. 13. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Miért nem veszel inkább nagyobb motort? Szenvedsz itt a simsonnal, hogy legyen néhány plusz lóerőd, de cserébe a gatyádat is kifizeted.
2018. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

te pénzed ? :D nem! :D akkor mit kell beleszólni ?

Hidd el jó motor,nekem volt egy régebben megpöccölt.. hidd el az ilyen derbiket meg kisebb 50 eseket akár valamelyiken 70 es henger volt megevett.... had tuningoljon az aki akar...

2018. jún. 13. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

....peeersze, mint az öregapám zsigulija, ami megverné az összes mai vasat.


kohóba való az összes NDK guruló szemeteskuka, nem motorok azok. Egy napi használatban lévő pizzásrobogó lógó béllel megbízhatóbb, mint ezek

2018. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja visit mint a szar megy 30 at :D Kössz,nemkell nekem az! kihagyom :D
2018. jún. 14. 06:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Fúrattam, 60 köbcentisre. Új dugóval, gyűrűkkel, csapszeggel volt 10 ezer. Teljesen elégedett vagyok, nagyon jó munkát végeztek.
2018. jún. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet! Majd megkérdezem őket hogy mennyi lenne egy tuning henger készítése
2018. jún. 17. 15:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!