Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó a Volkswagen Polo...

Milyen autó a Volkswagen Polo Classic 2001 Comfortline?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, láttam nem is egyet 4-600ezer Ft közötti áron, általában túl szépek ahhoz hogy igazak legyenek, magánszemélynél és kereskedőnél is. Lehetséges, hogy ennyire vigyáznak rájuk a tulajdonosaik?


Milyen autók ezek? Mit kell várni egy majdnem 20 éves VW-től? Megéri a 4-500ezret, 180-250 közötti kilométerrel? (általában ennyit látok futásteljesítményben, persze van ami biztosan tekert órás...)



2018. jún. 14. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezeket általában városi felhasználásra veszik illetve csajok.
2018. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is városi/megyei/országon belüli felhasználásra kellene, havi 3-400km-t ha mennék vele.
2018. jún. 14. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra bőven jó. Az ára is reális. Elég hülye formája van ezeknek. A sima 5 ajtós Polo sokkal jobb kiállású a Golf IV-hez képest pedig a presztízse is kisebb, a kocsi is kisebb. Egyébként jó kis autó, alaposan át kell nézetni vásárlás előtt és kész.
2018. jún. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abszolút jó kis autó, viszonylag könnyű, jól variálható, elől sokkal kényelmesebb a konkurens kisautóktól. Én 1.6 75LE motorral ajánlanám, ritka, de megéri olyat keresni, annyit eszik mint az 1.4, de lényegesen jobban megy vele az autó. (van ilyen a családban) Küszöböknél, kerékiveknél rohadásra figyelni, előfordulhat a nem garázsban tartottaknál. Egyébként reális az a 4-600E ft közti ár. A 2000 utániak pedig a 6n2 Polo belterét kapták a szedánok is, ami még szebb is. Elég megbízható is mindemellett, nekünk 60 ezer km alatt egy váltóperselyt kellett cserélni, ami olyan műszaki meghibásodás.
2018. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!