Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bárdi, vagy Unix autóalkatrész...

Bárdi, vagy Unix autóalkatrész áruházba hogy lehet kedvezményes kártyám?

Figyelt kérdés
2018. jún. 15. 06:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokat vásárolsz. Pontosan nem tudom az összegeket, de ha évi X forintnál több pénzt ott hagysz, akkor az X mértékétől függően kapod a kedvezményt.
2018. jún. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Unixnál bárki igényelhet kártyát ami után alapból adnak 10% kedvezményt viszont ezt csak a következő vásárlásnál tudod csak igénybe venni akkor vonják le az összegből.

Bárdinál nálunk bárkinek kártya nélkül azonnal levonják a 10%-ot.

Minkét boltnál nagyobb kedvezmény én úgy tudom csak autószerelők vagy vállalkozók kapnak.

Én a kovácsautó vagy a zsu webáruházakból rendelek ott alapból rengeteg terméket 30-40%-al olcsóbban adnak,mint máshol és még kártya sem kell hozzá.

2018. jún. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valójában ez a kedvezmény egy kész átverés show. Cégként adnak közel 50%-ot , de persze nem mindenből. Gondosan ki van számolva, hogy miből mennyi kedvezmény jár, nehogy a piaci ár alá menjenek. Az előbb említett zsu és kovács webes árai szinte pontosan megegyeznek az én 48% kedvezménnyel csökkentett áraimmal. Az olajok meg sokszor olcsóbbak egy webshopból rendelve, mint nekem a kedvezménnyel. Szóval, akinek nincs céges kedvezménye, jobb ha szétnéz a neten mielőtt tőlük vásárol. Én is csak azért tőlük vásárolok, mert közel vannak hozzám, így nincs szállítási díj és várakozási idő, valamint egy téves rendelés esetén gyorsan tudom cserélni az alkatrészt.
2018. jún. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Unix, Bárdi tényleg mónika show kategória. Kovács autón megkapod alanyi jogon az 40-50%-ot, nem kell kártyákkal bohóckodni hozzá.
2018. jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Bemész, veszel valamit és adnak. De ne legyél ilyen pancser. Nézz szét a neten, ha kell valamilyen konkrét alkatrész. Annál jobb árakat kártyával sem kapsz. Kicsit parasztvakítás ez a kártyás dolog. Ha nem vagy nagy felhasználó (szerelő, viszonteladó) akkor nem fogsz letolt gatyás árakat kapni.
2018. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem ezt a százalékos bohóckodást nézem, mert az csak egy jó nagy marketing fogás. Azt nézem, hogy ugyan azt a cikkszámú alkatrészt hol kapom meg olcsóbban.

Unixnál azt hiszem csak weben regisztráltam jó 5-6 évvel ezelőtt és kipostázták a kedvezménykártyájukat. Hozzáteszem, soha nem vettem ott semmit, mert a kártyával együtt is irdatlan drága.

Bárdinál van ami nagyon drága, van ami csak kicsit. Párszor vásároltam tőlük, nem nagy értékben.

A Kovácsot is szoktam nézni. Nekik már kártya nélkül is egész jó áraik vannak. Csak nekem borzasztó messze van, így a szállítási költséget is hozzá kell adnom.

A Zsu-hoz meg csak besétálok a rendelt cuccért és átveszem, kifizetem. Itt is elég jó az ár. Sok termékre van árgarancia is.

2018. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
azt ugye tudjátok, hogy ez az egész pont miattatok van? Illetve azok miatt, akik elviszik a szervizbe az alkatrészt, hogy ezzel csináld meg, mester.
2018. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2022. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!