Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E60 vagy E90 M packet?

BMW E60 vagy E90 M packet?

Figyelt kérdés
Ezt a kettőt néztem ki következő autónak, de nem tudok dönteni. Mindenképpen M packetre cserélném az első-hátsó lökhárítót. Szerintetek melyiket válasszam? Valakinek van tapasztalata e téren?

2018. jún. 15. 23:34
 1/10 crudy ***** válasza:
Meretbeli kulonbseg van a ket auto kozott, igy leginkabb azt valaszd amelyikben kenyelmesen elfersz. Motorugyileg nagyabol ugyan az a felhozatal, otosbol nemnvolt 16i, harmasbol nem volt 40i, 50i. Bar az e60 otos mar egy eleg komplikalt rendszer. Szerintem azt egy kicsit tul toltak. Azt vedd amelyik tetszik.
2018. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ahogy láttam, nem sokkal nagyobb az 5-ös, pár centivel szélességre, hosszra kicsit hosszabb. De pl. 3-as laposabbra hat, mintha gyárilag ültetve lenne az 5-öshöz képest egy kicsivel.
2018. jún. 15. 23:44
 3/10 A kérdező kommentje:
jelenleg E46-om van, így E90-ben is kényelmesen elférnék szerintem. De szélességre az E60 sem sokkal másabb nem?
2018. jún. 15. 23:46
 4/10 anonim ***** válasza:
E60 fenntartása irreálisan drága
2018. jún. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 crudy ***** válasza:
Szelessegre nem masabb de a belterben mar van kulonbseg. Az otos egy dagadtabb auto, belul is tagasabb, kivul is nagyobb es ezert tunik laposabbnak az e90. A 3mas mindig is a sportosabb sedanja volt a bmw-nek, az otos meg a 'kis' hetes. Fenntartasban biztos a harmassal jarsz jobban, azert is mert az otos egyel magasabb helyet foglal.el.a.ramgletran, igy tobb benne az anyag, ami el tud romlani. De nem is ez a fontos, hanem h erdekes tuneteket tud produkalni az e60 aminek az oka szinte megtalalhatatlan. Ebben a betegsegben szenvednek a premium markak ~2004-2010ig. Akkoriban kezdtek el agyon elektronizalni az autokat. Ha tudod milyen fenntartani egy bmw-t akkor e60 se lesz nagy meglepetes.
2018. jún. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy lehajtott e60nal mar csak a b6 passat 2.0 tdi a szarabb
2018. jún. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem E90. Ugyanazzal a motorral az E90 dinamikusabb a kisebb mérete miatt, ráadásul szerintem szebb is. Szervizelése is olcsóbb, hiszen népszerűbb, több van belőle, ha valami meghibásodik rajta, több helyen és könnyebben találsz bontott alkatrészt hozzá.
2018. jún. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az E60 nekem sokkal jobban tetszik, az E90-es soha nem tetszett.
2018. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindkettő szép szerintem, csak aki igazán ismeri a BMW-ket, az látja, hogy nem igazán egyforma a kettő. Ezért is nehéz választani.
2018. jún. 16. 14:07
 10/10 anonim ***** válasza:
E90, szebb, jobban mozog (sportosabb), ugyan azzal a motorral jobban megy és kevesebbet fogyaszt (könnyebb) és olcsóbban fenntartható.
2018. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!